Grizmann «Monterrey» klubiga o‘tishi mumkin
Fransiyalik taniqli hujumchi Antuan Grizmann hozirda Ispaniyaning Madrid shahri jamoasi «Atletiko» tarkibida o‘ynamoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga Meksika chempionatidan ish taklifi tushgani haqida xabar berildi. Mahalliy ommaviy axborot vositalarining yozishicha, Meksikaning «Monterrey» klubi 34 yoshli futbolchini o‘z safida ko‘rishni istamoqda.
Eslatib o‘tamiz, ushbu jamoada avvalroq Ispaniya terma jamoasi va Madridning «Real» klubi sobiq himoyachisi Serxio Ramos ham to‘p surmoqda. «Monterrey» klubi Grizmannning vakillari bilan dastlabki muzokaralarni boshladi.
Antuan Grizmannning «Atletiko» klubi bilan tuzgan shartnomasi 2027 yilning yozigacha amal qiladi. Hozirda fransiyalik futbolchining transfer narxi taxminan 18 million yevroga baholanmoqda.
Grizmann o‘zining tajribasi va mahorati bilan ko‘plab klublarning diqqat markazida turibdi. Uning kelajagi borasida hozircha aniq qaror qabul qilinmagan.

Гризманн может перейти в клуб «Монтеррей»
Известный французский нападающий Антуан Гризманн в настоящее время играет за мадридский клуб «Атлетико». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Сообщается, что ему поступило предложение о работе из мексиканского чемпионата. По данным местных СМИ, мексиканский клуб «Монтеррей» хочет видеть 34-летнего футболиста в своем составе.
Напоминаем, что в этом клубе ранее играл бывший защитник сборной Испании и мадридского «Реала» Серхио Рамос. Клуб «Монтеррей» начал предварительные переговоры с представителями Гризманна.
Контракт Антуана Гризманна с клубом «Атлетико» действует до лета 2027 года. В настоящее время трансферная стоимость французского футболиста оценивается примерно в 18 миллионов евро.
Гризманн находится в центре внимания многих клубов благодаря своему опыту и мастерству. На данный момент окончательное решение о его будущем еще не принято.