Mironov: Rostov Pari NN ustidan g‘alabaga ishonadi
Rostov futbol klubi yarim himoyachisi Aleksey Mironov jamoasining Rossiya oliy ligasining yangi mavsumidagi omadsiz starti haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ma’lumki, Rostov ketma-ket uchta uchrashuvda mag‘lubiyatga uchradi. Mironovning so‘zlariga ko‘ra, jamoada navbatdagi o‘yinda ham g‘alaba qozonmaslik ehtimoli haqida gaplar bor.
Futbolchi shunday dedi: “Keyingi o‘yinga to‘liq e’tibor qaratilgan. Maydonga yuz foiz tayyorlikda chiqamiz va Pari NN klubini yengamiz”.
Rossiya oliy ligasining to‘rtinchi turida murabbiy Jonatan Alba boshchiligidagi Rostov o‘z maydonida Pari NN jamoasiga qarshi o‘ynaydi. Uchrashuv yakshanba kuni, 10-avgust sanasida bo‘lib o‘tadi.
Hozirda har ikkala jamoa ham turnir jadvalining quyi qismida joylashgan. Bu uchrashuv har ikki klub uchun ham muhim ahamiyat kasb etadi.

Миронов: Ростов верит в победу над Пари НН
Полузащитник футбольного клуба Ростов Алексей Миронов высказался о неудачном старте своей команды в новом сезоне Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Известно, что Ростов потерпел три подряд поражения. По словам Миронова, в команде обсуждаются шансы на победу в следующем матче.
Футболист сказал: “Мы полностью сосредоточены на следующей игре. Мы выйдем на поле на сто процентов готовыми и победим клуб Пари НН”.
В четвертом туре Российской Премьер-Лиги Ростов под руководством тренера Хонатана Альбы сыграет на своем поле против команды Пари НН. Матч состоится в воскресенье, 10 августа.
В настоящее время обе команды находятся в нижней части турнирной таблицы. Эта встреча имеет важное значение для обоих клубов.