Zaxaryanning yangi mavsumdagi imkoniyatlari haqida agent fikri
Arsen Zaxaryanning agenti Gennadiy Golubin yarim himoyachi “Real Sosyedad” futbolchisi holati haqida ma’lumot berdi hamda uning Ispaniya chempionatining yangi mavsumidagi imkoniyatlarini baholadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Golubin so‘zlariga ko‘ra, jamoada katta o‘zgarishlar yuz berdi. Asosiy murabbiy va sport direktori o‘zgardi, jamoani yetakchi futbolchilar tark etdi.
Shu sababli, yangi mavsum qanday kechishi va Arsen asosiy tarkibda maydonga tushadimi-yo‘qmi, aniq aytish qiyin. Agentning ma’lum qilishicha, Zaxaryan jamoa bilan birga Angliyaga yo‘l oladi.
U yerda “Real Sosyedad” o‘rtoqlik uchrashuvi o‘tkazadi. Golubinning ta’kidlashicha, futbolchi yangi mavsumning birinchi uchrashuviga tayyor bo‘lishi lozim.
Shuningdek, Zaxaryanning jamoasi Ispaniya chempionatidagi ilk uchrashuvini safarda “Valensiya”ga qarshi o‘tkazadi. Ushbu o‘yin 16-avgust kuni bo‘lib o‘tadi.
Shu tariqa, Arsen va uning jamoadoshlari yangi mavsumga jiddiy tayyorgarlik ko‘rmoqda. Barcha muxlislar futbolchidan yaxshi o‘yin kutmoqda.

Мнение агента о возможностях Захарьяна в новом сезоне
Агент Арсена Захаряна Геннадий Голубин сообщил о состоянии полузащитника клуба “Реал Сосьедад” и оценил его возможности в новом сезоне испанского чемпионата. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Голубина, в команде произошли большие изменения. Изменился главный тренер и спортивный директор, команду покинули ведущие футболисты.
Поэтому трудно сказать, как пройдет новый сезон и выйдет ли Арсен в основном составе на поле. Агент сообщил, что Захарян отправится в Англию вместе с командой.
Там “Реал Сосьедад” проведет товарищеский матч. Голубин подчеркнул, что футболист должен быть готов к первой встрече нового сезона.
Также команда Захаряна проведет свой первый матч в испанском чемпионате в гостях против “Валенсии”. Эта игра состоится 16 августа.
Таким образом, Арсен и его товарищи по команде серьезно готовятся к новому сезону. Все болельщики ожидают от футболиста хорошей игры.