Batrakov iste’dodi va mehnati bilan ajralib turibdi
“Lokomotiv” jamoasi yarim himoyachisi Aleksey Batrakovning sobiq vakili yosh futbolchining iste’dodi va shaxsiy fazilatlarini yuqori baholadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassisning ta’kidlashicha, Batrakov o‘zida futbol mahorati va yetuk xarakterni mujassam etgan. Uning so‘zlariga ko‘ra, Aleksey Batrakov tarbiyali va o‘z tengdoshlariga nisbatan ancha pishgan yigit.
Shuningdek, u futbolchining kelajagi porloq bo‘lishiga ishonishini bildirib, Batrakovga mehnatsevarlik va tinimsiz mashg‘ulotlar tiladi. Eslatib o‘tamiz, kecha bo‘lib o‘tgan “Spartak”ga qarshi uchrashuvda Batrakov xet-trik qayd etdi va “Lokomotiv” o‘z maydonida 4:2 hisobida g‘alaba qozondi.
Joriy mavsum Rossiya oliy ligasida Batrakov to‘rtta o‘yinda ishtirok etib, raqiblar darvozasiga oltita gol urishga muvaffaq bo‘ldi. Mutaxassislar uning o‘yindagi faolligi va natijadorligini alohida e’tirof etmoqda.
Batrakovning o‘z ustida doimiy ishlashi va intiluvchanligi uni jamoaning asosiy futbolchilaridan biriga aylantirmoqda. Shu bois, muxlislar undan kelgusida ham yuqori natijalar kutishmoqda.

Талант и труд Батракова выделяются
Полузащитник команды "Локомотив" Алексей Батраков, по словам его бывшего агента, обладает высоким талантом и личными качествами. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам специалиста, Батраков воплощает в себе футбольное мастерство и зрелый характер. По его словам, Алексей Батраков — воспитанный и гораздо более зрелый парень по сравнению со своими сверстниками.
Он также выразил уверенность в том, что будущее футболиста будет ярким, и пожелал Батракову трудолюбия и неустанных тренировок. Напомним, что в матче против "Спартака", который состоялся вчера, Батраков оформил хет-трик, и "Локомотив" одержал победу на своем поле со счетом 4:2.
В текущем сезоне в Российской Премьер-Лиге Батраков принял участие в четырех матчах и сумел забить шесть голов в ворота соперников. Специалисты особенно отмечают его активность и результативность в игре.
Постоянная работа над собой и стремление делают Батракова одним из ключевых игроков команды. Поэтому болельщики ожидают от него высоких результатов и в будущем.