Krishtianu Ronaldu va Jorjina rasmiy nikohga qaror qildi
Mashhur futbolchi Krishtianu Ronaldu o‘zining turmush o‘rtog‘i bo‘lishi kutilayotgan Jorjina Rodriges bilan rasmiy nikohdan o‘tishga qaror qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Jorjina Rodriges ushbu taklifga rozilik bergani haqida o‘zining ijtimoiy tarmoqdagi sahifasida ma’lum qildi. U e’lon qilgan suratda uning qo‘lida chiroyli uzuk va Krishtianuning qo‘li aks etgan.
Jorjina ushbu surat ostida “Ha, men roziman. Bu hayotimda ham, boshqa hayotlarimda ham”, deb yozib qoldirdi.
Krishtianu Ronaldu Jorjina Rodriges bilan bir necha yildan beri birga yashab kelmoqda va uni ko‘pincha rafiqasi deb atagan. Endilikda ularning munosabatlari rasmiylashtiriladi.
Krishtianu va Jorjina besh nafar farzandni birga tarbiyalashmoqda. Ularning oilaviy hayoti ommaviy axborot vositalarida tez-tez yoritib boriladi.
Bu yangilik muxlislar va omma tomonidan iliq kutib olindi. Rasmiy nikoh marosimi qachon bo‘lib o‘tishi hozircha ma’lum emas, biroq yaqin orada bu haqda batafsil ma’lumot berilishi kutilmoqda.

Криштиану Роналду и Джорджина решили вступить в официальный брак
Знаменитый футболист Криштиану Роналду решил вступить в официальный брак со своей предполагаемой супругой Джорджиной Родригес. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Джорджина Родригес сообщила о согласии на это предложение на своей странице в социальной сети. На опубликованном ею фото на руке у нее красивое кольцо, а рядом рука Криштиану.
Под этим фото Джорджина написала: "Да, я согласна. В этой жизни и в других".
Криштиану Роналду живет с Джорджиной Родригес уже несколько лет и часто называет ее своей супругой. Теперь их отношения будут официально оформлены.
Криштиану и Джорджина воспитывают пятерых детей вместе. Их семейная жизнь часто освещается в средствах массовой информации.
Эта новость была тепло встречена фанатами и общественностью. Когда состоится официальная церемония бракосочетания, пока неизвестно, но ожидается, что в ближайшее время будет предоставлена подробная информация.