Dinamo – Krasnodar o‘yini chiptalari to‘liq sotildi
13 avgust kuni Moskva shahrida o‘tkaziladigan Rossiya Kubogi doirasidagi «Dinamo» va «Krasnodar» jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv «VTB Arena» stadionida bo‘lib o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mazkur bahsga barcha chiptalar sotib bo‘linganini «Dinamo» jamoasi matbuot xizmati ma’lum qildi. Uchrashuv to‘liq to‘ldirilgan tribunalar qarshisida o‘tishi kutilmoqda.
Shuningdek, ushbu turnirning guruh bosqichidagi o‘yinlariga kirishda muxlis pasporti talab qilinmaydi. Bu esa chiptalarni xarid qilish jarayonini ancha osonlashtiradi va stadionlarning to‘lish darajasiga ijobiy ta’sir ko‘rsatmoqda.
Ta’kidlash joizki, Premyer-liga o‘yinlariga kirish uchun maxsus muxlis identifikatsiya kartasi bo‘lishi shart, shu sababli Rossiya Kubogi uchrashuvlariga tomoshabinlar soni ko‘proq bo‘lishi mumkin. «Dinamo» va «Krasnodar» o‘rtasidagi uchrashuv 13 avgust kuni, Moskva vaqti bilan soat 20:45 da boshlanadi.
Ushbu o‘yinni matnli onlayn tarzda ham kuzatib borish imkoniyati mavjud. Mazkur uchrashuv futbol ishqibozlari uchun muhim voqea bo‘lishi kutilmoqda.

Динамо – Краснодар игра билеты полностью распроданы
13 августа в Москве пройдет матч между командами «Динамо» и «Краснодар» в рамках Кубка России на стадионе «ВТБ Арена». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Пресс-служба команды «Динамо» сообщила, что все билеты на данный матч распроданы. Ожидается, что встреча пройдет при полностью заполненных трибунах.
Также для входа на игры группового этапа данного турнира не требуется паспорт болельщика. Это значительно упрощает процесс покупки билетов и положительно сказывается на уровне заполняемости стадионов.
Стоит отметить, что для входа на матчи Премьер-лиги наличие специальной карты идентификации болельщика обязательно, поэтому на матчах Кубка России количество зрителей может быть больше. Матч между «Динамо» и «Краснодаром» начнется 13 августа в 20:45 по московскому времени.
Также есть возможность следить за этой игрой в текстовом онлайн-формате. Ожидается, что данная встреча станет важным событием для футбольных болельщиков.