Shilov: Zenit Spartak ustidan g‘alaba qozonadi
Rossiya Premyer-ligasining beshinchi turi doirasida Sankt-Peterburgning "Zenit" jamoasi safarda Moskvaning "Spartak" klubi bilan kuch sinashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv oldidan "Zenit" hujumchisi Vadim Shilov o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Vadim Shilovning ta’kidlashicha, oldinda yaxshi o‘yin kutilyapti.
Uning so‘zlariga ko‘ra, "Zenit" jamoasi maydonda bor kuchini ishga soladi va g‘alaba uchun harakat qiladi. Shilov "Zenit" bu uchrashuvda asosiy favorit ekani, jamoa g‘alaba qozonishiga ishonchi komil ekanini qayd etdi.
"Spartak" va "Zenit" o‘rtasidagi bahs shanba kuni, 16-avgust kuni bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 17:30 ga belgilangan.
Mazkur o‘yindan avval "Spartak" Rossiya chempionati turnir jadvalida 11-o‘rinda bormoqda, "Zenit" esa hozirda sakkizinchi pog‘onada joylashgan. Shu sababli, ikki jamoa uchun ham ushbu bellashuv muhim ahamiyat kasb etadi.

Шилов: Зенит одержит победу над Спартаком
В рамках пятого тура Российской Премьер-Лиги команда "Зенит" из Санкт-Петербурга встретится в гостях с клубом "Спартак" из Москвы. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Перед этой встречей нападающий "Зенита" Вадим Шилов поделился своими мыслями. По словам Вадима Шилова, впереди нас ждет хорошая игра.
Он отметил, что команда "Зенит" приложит все усилия на поле и будет стремиться к победе. Шилов подчеркнул, что "Зенит" является основным фаворитом в этой встрече и он уверен в победе команды.
Матч между "Спартаком" и "Зенитом" состоится в субботу, 16 августа. Начало встречи запланировано на 17:30 по московскому времени.
Перед этой игрой "Спартак" находится на 11-м месте в таблице чемпионата России, а "Зенит" занимает в данный момент восьмую позицию. Поэтому это противостояние имеет важное значение для обеих команд.