Vikario: Tottenxem va PSJ o‘yini men uchun muhim
Londonning Tottenxem futbol klubi darvozaboni Gulyelmo Vikario UEFA Superkubogi doirasida Fransiyaning PSJ jamoasiga qarshi o‘yin oldidan o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘z shahriga qaytib, u yerda o‘ynash uning uchun juda hayajonli ekanini ta’kidladi. Vikarioning aytishicha, uchrashuv boshlangach, hayajon tezda bosiladi va u o‘z jamoasining tajribali futbolchilaridan biri sifatida yetakchilik fazilatlarini namoyon qilishga tayyor.
Uchrashuv Fransiyaning PSJ va Angliyaning Tottenxem klublari o‘rtasida bugun, 13 avgust kuni Udine shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi. O‘yin boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 22:00 ga belgilangan.
Mazkur uchrashuv matniy onlayn tarzda Liveresult.ru saytida yoritiladi. Vikario uchun bu o‘yin nafaqat sportiy, balki shaxsiy ahamiyatga ham ega.
U o‘zining tajribasi va maydondagi faolligi yordamida jamoasiga g‘alaba uchun harakat qilishini ta’kidlab o‘tdi. Tottenxem va PSJ o‘rtasidagi bahs futbol muxlislari uchun ham qiziqarli voqea bo‘lishi kutilmoqda.

Викарио: Игра Тоттенхэм и ПСЖ важна для меня
Вратарь футбольного клуба Тоттенхэм из Лондона Гульельмо Викарио поделился своими мыслями перед игрой против французской команды ПСЖ в рамках UEFA Super Cup. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что возвращение в свой город и игра там очень волнуют его. По словам Викарио, как только начнется матч, волнение быстро пройдет, и он готов проявить лидерские качества как один из опытных игроков своей команды.
Матч между французским ПСЖ и английским Тоттенхэмом пройдет сегодня, 13 августа, на стадионе в городе Удине. Начало игры запланировано на 22:00 по московскому времени.
Данный матч будет освещаться в онлайн-формате на сайте Liveresult.ru. Для Викарио эта игра имеет не только спортивное, но и личное значение.
Он подчеркнул, что будет стараться помочь своей команде добиться победы благодаря своему опыту и активности на поле. Матч между Тоттенхэмом и ПСЖ ожидается как интересное событие для футбольных болельщиков.