Genich: Ahmat Orenburgga mag‘lub bo‘lmaydi, gollar kam bo‘ladi
Ushbu bahs oldidan futbol sharhlovchisi Konstantin Genich o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Sharhlovchining ta’kidlashicha, “Ahmat” sun’iy maydon qoplamasiga qaramay, o‘z o‘yinini to‘g‘ri tashkil eta oladi va “Orenburg”ga mag‘lub bo‘lmaydi.
Uning taxminiga ko‘ra, “Ahmat” mag‘lubiyatga uchramaydi va uchrashuvda jami uchta yarim goldan ortiq to‘p kiritilmaydi. “Orenburg” hamda “Ahmat” jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv bugun, 13-avgust kuni, “Gazovik” stadionida bo‘lib o‘tadi.
O‘yin boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 16:15 ga belgilangan. Ushbu bahsning matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru saytida kuzatish mumkin.
Mazkur o‘yin ikki jamoa uchun ham muhim ahamiyat kasb etadi. Futbol ishqibozlari ushbu uchrashuvdan qiziqarli va murosasiz o‘yin kutishmoqda.

Genich: Ахмат не проиграет Оренбургу, голов будет мало
В следующем матче Кубка России команда из города Грозный "Ахмат" сыграет на выезде против "Оренбурга". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Перед этой игрой футбольный аналитик Константин Генич поделился своими мыслями. По словам аналитика, "Ахмат", несмотря на искусственное покрытие, сможет правильно организовать свою игру и не проиграет "Оренбургу".
По его прогнозу, "Ахмат" не потерпит поражения, и в матче не будет забито больше трех с половиной голов. Матч между командами "Оренбург" и "Ахмат" состоится сегодня, 13 августа, на стадионе "Газовик".
Начало игры назначено на 16:15 по московскому времени. Текстовую онлайн-трансляцию этого матча можно будет следить на сайте Liveresult.ru.
Этот матч имеет важное значение для обеих команд. Футбольные болельщики ожидают интересной и бескомпромиссной игры от этого противостояния.