Nyamsi: Lokomotiv Rossiya Kubogida g‘alaba uchun kurashadi
Moskva “Lokomotiv” jamoasining himoyachisi Jerzino Nyamsi jamoasining Rossiya Fonbet Kubogidagi maqsadlari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, hozircha jamoaning kubokdagi imkoniyatlari haqida aniq baho berish qiyin. Shunga qaramay, ular g‘alaba qozonish uchun barcha kuchlarini safarbar etishga tayyor.
Nyamsi ta’kidlashicha, jamoa har kuni mashg‘ulotlarda Rossiya Kubogini qo‘lga kiritish uchun astoydil ishlamoqda. Eslatib o‘tish joizki, “Lokomotiv” guruh bosqichining ikkinchi turida “Baltika” jamoasini mag‘lub etib, birinchi turdagi CSKAga yutqazganidan keyingi mag‘lubiyatni qoplagan.
Rossiya chempionatida esa “Lokomotiv” to‘rt turda ham ochkolarini yo‘qotmay, to‘rt g‘alaba qozongan va 12 ochko jamg‘argan. Bu natija jamoaning hozirgi vaqtdagi yaxshi o‘yinini ko‘rsatadi va ular oldida yanada yuqori marralarni zabt etish vazifasi turibdi.

Ньямси: Локомотив борется за победу в Кубке России
Защитник московского «Локомотива» Жерзино Ньямси высказался о целях своей команды в Кубке России Fonbet. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, пока сложно дать точную оценку шансам команды в кубке. Тем не менее, они готовы мобилизовать все силы для победы.
Ньямси отметил, что команда усердно работает на тренировках каждый день, чтобы завоевать Кубок России. Напомним, что «Локомотив» во втором туре группового этапа обыграл «Балтику», компенсировав поражение от ЦСКА в первом туре.
В российском чемпионате «Локомотив» не терял очков в четырёх турах, одержав четыре победы и набрав 12 очков. Этот результат демонстрирует хорошую игру команды на данный момент, и перед ними стоит задача покорить ещё более высокие вершины.