Jovanni Leoni Liverpulga o‘tganini ma’lum qildi
Juma kuni «Liverpul» jamoasi himoyachi Jovanni Leoni transferini e’lon qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
18 yoshli italiyalik futbolchi o‘zining yangi jamoaga qo‘shilishi haqida fikr bildirdi. U klub matbuot xizmatiga bergan intervyusida, bu yangilik uning uchun katta sharaf ekanini ta’kidladi.
Leoni «Liverpul» jamoasining unga bo‘lgan qiziqishi juda quvonchli voqea bo‘lganini aytdi. U yangi jamoa a’zolari bilan birga mashg‘ulotlarda ko‘p natijalarga erishishni, keyinchalik esa Angliya Premer Ligasi va Chempionlar Ligasi musobaqalarida yaxshi o‘yin ko‘rsatishni istayotganini bildirdi.
Shuningdek, juma kuni «Liverpul» o‘z maydonida «Bornmut» jamoasiga qarshi Premer Liga doirasidagi o‘yinni o‘tkazadi. Ushbu uchrashuvning matnli translyatsiyasini kuzatib borishingiz mumkin.

Джованни Леони сообщил о переходе в Ливерпуль
В пятницу клуб «Ливерпуль» объявил о трансфере защитника Джованни Леони. Об этом сообщил Euro-football.ru.
18-летний итальянский футболист высказался о присоединении к своей новой команде. В интервью пресс-службе клуба он подчеркнул, что эта новость является для него большой честью.
Леони отметил, что интерес «Ливерпуля» к нему стал очень радостным событием. Он выразил желание вместе с новыми товарищами по команде добиться больших успехов на тренировках, а затем показать хорошую игру в Английской Премьер-лиге и Лиге чемпионов.
Кроме того, в пятницу «Ливерпуль» проведёт на своём поле матч Премьер-лиги против «Борнмута». Вы можете следить за текстовой трансляцией этой встречи.