Radimov Dinamo va CSKA o‘rtasidagi g‘alabani aytdi
Sobiq piterlik «Zenit» futbolchisi Vladislav Radimov Rossiya Premyer ligasining beshinchi tur doirasida o‘tkaziladigan «Dinamo» va CSKA o‘rtasidagi uchrashuvga oid o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassisning ta’kidlashicha, «Dinamo» jamoasining tarkibdagi muammolari va CSKAning yuqori kayfiyati hisobga olinsa, g‘alaba CSKA tomonda bo‘ladi. Ushbu fikrlar «RB Sport» nashri tomonidan e’lon qilindi.
Poytaxt derbisi 17 avgust kuni «VTB Arena» stadionida bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 18:00da boshlanadi. Hozirda «Dinamo» jamoasi musobaqa jadvalida to‘qqizinchi o‘rinda turibdi, CSKA esa to‘rtinchi pog‘onani egallagan.
Ushbu o‘yinda har ikki jamoa g‘alaba uchun kurash olib boradi. Uchrashuv muxlislar va futbol ixlosmandlari uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda.

Радимов рассказал о победе в матче между Динамо и ЦСКА
Бывший петербургский футболист «Зенита» Владислав Радимов высказал своё мнение о предстоящем матче пятого тура Российской Премьер-лиги между «Динамо» и ЦСКА. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам специалиста, учитывая проблемы в составе «Динамо» и высокий настрой ЦСКА, победа будет на стороне ЦСКА. Эти слова были опубликованы изданием «RB Sport».
Столичное дерби состоится 17 августа на стадионе «ВТБ Арена» и начнётся в 18:00 по московскому времени. В настоящее время команда «Динамо» занимает девятое место в турнирной таблице, а ЦСКА — четвёртое.
В этой игре обе команды будут бороться за победу. Матч вызывает большой интерес у болельщиков и любителей футбола.