Stanislav Magkeevga Rossiyadan tashqari ham qiziqish bor – agent
Futbol agenti Aleksandr Klyuev, himoyachi Stanislav Magkeevning manfaatlarini himoya qiluvchi mutaxassis, o‘z mijozining kelajagi haqida fikr bildirdi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
Agentning aytishicha, Magkeevga qiziqish bor, va bu faqat Rossiyadan emas. Ular bu masalada faol ish olib bormoqda.
Qayerda o‘ynash ma’qulroq ekani haqida esa, ustuvorlik Stas uchun eng qulay muhit yaratilgan joyga beriladi. Bu so‘zlarni agent "Sport-Express" nashriga taqdim qilgan. O‘tgan mavsumda 26 yoshli himoyachi "Pari NN" klubida faoliyat yuritgan.
U jami 23 ta o‘yinda maydonga tushgan, ammo gol urish yoki assist qayd etmagan. So‘nggi haftada futbolchi klub bilan shartnomasini yakunlab, erkin agent maqomiga ega bo‘lgan.
Endilikda uning faoliyati yangi jamoada davom etishi mumkin. Agentning ta’kidlashicha, Magkeev uchun eng muhimi – o‘zini qulay his qiladigan va rivojlanishi uchun imkoniyat beradigan muhit topishdir.
Shu bois, xorijiy va mahalliy variantlar diqqat bilan ko‘rib chiqilmoqda. Magkeevning kelajagi haqida qo‘shimcha ma’lumotlar yaqin kunlarda e’lon qilinishi kutilmoqda.

Станислав Магкеев имеет интерес не только к России – агент
Футбольный агент Александр Клюев, специалист, защищающий интересы защитника Станислава Магкеева, высказал мнение о будущем своего клиента. Об этом сообщает www.euro-football.ru.
По словам агента, интерес к Магкееву есть, и это не только из России. Они активно работают в этом направлении.
Что касается того, где играть будет предпочтительнее, приоритет отдается месту, где создана наиболее комфортная обстановка для Стаса. Эти слова агент озвучил изданию "Спорт-Экспресс".
В прошлом сезоне 26-летний защитник выступал за клуб "Пари НН".
Он провел в общей сложности 23 матча, но не забил ни одного гола и не сделал ни одной передачи. На прошлой неделе футболист завершил контракт с клубом и стал свободным агентом.
Теперь его карьера может продолжиться в новой команде. Агент подчеркивает, что для Магкеева самое важное – найти обстановку, в которой он будет чувствовать себя комфортно и получит возможность для развития.
Поэтому внимательно рассматриваются как зарубежные, так и местные варианты. Ожидается, что в ближайшие дни будут опубликованы дополнительные сведения о будущем Магкеева.