Holann «Yuventus»ga qarshi o‘yinda zaxirada qoldi
Turinning "Yuventus" va "Manchester Siti" jamoalari Klublar jahon chempionati guruh bosqichining o‘yiniga start tarkiblarini e’lon qildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
"Yuventus" jamoasida Di Gregorio, Kalyulyu, Savona, Kelli, Bayo, Makkenni, Kostich, Lokatelli, Gonsales, Kopmeyners va Vlahovich maydonga tushadi. "Manchester Siti" tarkibida esa Ederson, Nunes, Diash, Ayt-Nuri, Akandji, Rodri, Reynders, Savio, Marmush, Silva va Doku bor.
O‘yin 26 iyun kuni Orlando shahrida bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv Moskva vaqti bilan soat 22:00da boshlanadi.
Har ikki jamoa ikki turdan so‘ng oltita ochko to‘plab, 1/8 finalga chiqishni ta’minladi. Qo‘shimcha ko‘rsatkichlar bo‘yicha birinchi o‘rinda "Yuventus" turibdi.
Bu o‘yin katta ahamiyatga ega bo‘lib, jamoalarning musobaqadagi keyingi bosqichga chiqish imkoniyatlarini yanada mustahkamlaydi. Tomoshabinlar uchun qiziqarli va kurashga boy o‘yinni kutish mumkin.

Холанн остался в запасе в матче против «Ювентуса»
Команды Турина "Ювентус" и "Манчестер Сити" объявили стартовые составы для матча группового этапа клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В составе "Ювентуса" на поле выйдут Ди Грегорио, Кальюлю, Савона, Келли, Байо, Маккени, Костич, Локателли, Гонсалес, Копмейнерс и Влахович. В составе "Манчестер Сити" играют Эдерсон, Нуньес, Диаш, Айт-Нури, Аканжи, Родри, Рейндерс, Савио, Мармуш, Силва и Доку.
Игра состоится 26 июня в Орландо. Матч начнется в 22:00 по московскому времени.
Обе команды после двух туров набрали шесть очков и обеспечили себе выход в 1/8 финала. По дополнительным показателям на первом месте находится "Ювентус".
Этот матч имеет большое значение и еще больше укрепит шансы команд на выход в следующий этап турнира. Ожидается интересная и насыщенная борьба для зрителей.