Pavlyuchenko PSG g‘alabasini taxmin qildi
Klublar jahon chempionati musobaqasining 1/8 finalida PSJ va Inter Mayami jamoalari o‘zaro bahs olib boradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga oid taxminlarni rossiya terma jamoasining sobiq hujumchisi Roman Pavlyuchenko bildirgan. Uning fikricha, Luis Enrike boshqaruvidagi jamoa MLS vakilini aniq mag‘lub etadi. Pavlyuchenko aytishicha, Messi maydonda o‘yinni boshqaradi, Suares esa hali ham kuchli va xavfli hujumchi hisoblanadi.
Biroq PSJ jamoasi ularga qarshi o‘z kuchini namoyish etadi va g‘alaba qozonadi. U PSJni -2 farq bilan g‘alaba qozonishiga pul tikadi. PSJ va Inter Mayami futbolchilari o‘yinni 29 iyun kuni Moskva vaqti bilan soat 19:00 da boshlashadi.
Ushbu bellashuvni LiveResult portali orqali matnli tarzda diqqat bilan kuzatish mumkin bo‘ladi. Ushbu o‘yinning g‘olibi klub jahon chempionatining chorak finalida Flamengo va Bayern Myunxen o‘rtasidagi uchrashuv g‘olibi bilan bahs olib boradi. Musobaqa jiddiy va qiziqarli kechishi kutilmoqda.

Павлюченко предсказал победу ПСЖ
Клуб в 1/8 финала чемпионата мира встретится с командами ПСЖ и Интер Майами. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Предположения о данной игре высказал бывший нападающий сборной России Роман Павлюченко. По его мнению, команда под руководством Луиса Энрике уверенно одержит победу над представителем MLS. Павлюченко отметил, что Месси будет управлять игрой на поле, а Суарес по-прежнему является сильным и опасным нападающим.
Однако команда ПСЖ продемонстрирует свою силу против них и одержит победу. Он ставит на победу ПСЖ с разницей в -2. Игроки ПСЖ и Интер Майами начнут игру 29 июня в 19:00 по московскому времени.
Эту встречу можно будет внимательно отслеживать в текстовом формате на портале LiveResult. Победитель этой игры встретится в четвертьфинале клубного чемпионата мира с победителем матча между Фламенго и Байером Мюнхен. Ожидается, что соревнование пройдет серьезно и интересно.