Botafogo va Palmeiras o‘rtasidagi o‘yinda gollar kam bo‘ladi
Futbol sharhlovchisi Aleksey Andronov Braziliya klublari Botafogo va Palmeiras o‘rtasidagi jahon klublari chempionati 1/8 final bahsi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning fikricha, Botafogo jamoasi tarkibi kuchliroq. Botafogo o‘yinlarni asosan ehtiyotkorlik bilan o‘tkazishni yoqtiradi.
So‘nggi sakkiz o‘yindan olti tasi past natijalar bilan yakunlangan. Andronovning so‘zlariga ko‘ra, Botafogo mag‘lub bo‘lmasligi va o‘yinda 2,5 golga kam bo‘lishi ehtimoli yuqori.
Ushbu bahs 28 iyun kuni Moskva vaqti bilan soat 19:00 da boshlanadi. O‘yinning batafsil matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida taqdim etiladi.
Mazkur o‘yin jahon klublari chempionatining muhim bosqichi hisoblanadi va ikki kuchli jamoa o‘rtasidagi to‘qnashuv sifatida katta qiziqish uyg‘otmoqda. Futbol ixlosmandlari ushbu o‘yinni diqqat bilan kuzatib borishlari mumkin.

В матче между Ботафого и Палмейрас будет мало голов
Футбольный комментатор Алексей Андронов высказал мнение о матче 1/8 финала чемпионата мира клубов между бразильскими клубами Ботафого и Палмейрас. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его мнению, состав команды Ботафого сильнее. Ботафого предпочитает проводить игры в основном осторожно.
Из последних восьми игр шесть завершились с низкими результатами. По словам Андронова, вероятность того, что Ботафого не проиграет и в игре будет меньше 2,5 голов, высока.
Этот матч начнется 28 июня в 19:00 по московскому времени. Подробная текстовая онлайн-трансляция игры будет представлена на сайте Liveresult.ru.
Данная игра является важным этапом чемпионата мира клубов и вызывает большой интерес как столкновение двух сильных команд. Футбольные болельщики смогут внимательно следить за этой игрой.