Vladan Miloевич Zenitga qarshi o‘yinga tayyorlanmoqda
“Crvena Zvezda” jamoasining bosh murabbiyi Vladan Miloevich “Zenit”ga qarshi do‘stlik o‘yini oldidan o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Jamoalar yakshanba kuni, 29 iyunda uchrashadi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 19:00 da boshlanadi.
Miloevich “Zenit”ga qarshi o‘ynash oson emasligini ta’kidladi, chunki ular Rossiyaning eng kuchli klublaridan biri hisoblanadi. Ularning jamoasi do‘stlik uchrashuviga kelganini aytdi, bu o‘yinning aslida juda katta ahamiyatga ega ekanligini tan oldi.
Shuningdek, murabbiy ikki klub o‘rtasidagi aloqalar kuchayib borayotganini va “Zenit”ga qarshi o‘yin mavsum orasida an’anaviy xarakterga ega bo‘lib qolayotganini bildirdi. Bundan avval, Shveytsariyaning “Syone” jamoasi “Zenit” bilan o‘yin o‘tkazishda qatnashishini tasdiqlagani haqida xabarlar berilgan edi, garchi Shveytsariyada bosim bo‘lsa ham.
Umuman olganda, bu do‘stlik uchrashuvi jamoalar uchun muhim tajriba va aloqalarni mustahkamlash imkoniyatidir.

Владан Милоевич готовится к игре против Зенита
Главный тренер команды "Црвена Звезда" Владан Милоевич высказал свои мысли перед товарищеским матчем против "Зенита". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команды встретятся в воскресенье, 29 июня. Игра начнется в 19:00 по московскому времени.
Милоевич отметил, что играть против "Зенита" не легко, так как они являются одним из сильнейших клубов России. Он сказал, что их команда пришла на товарищеский матч, признав, что эта игра на самом деле имеет большое значение.
Также тренер сообщил, что связи между двумя клубами становятся все более крепкими и что игра против "Зенита" сохраняет традиционный характер в межсезонье. Ранее сообщалось, что швейцарская команда "Сьон" подтвердила участие в игре с "Зенитом", несмотря на давление в Швейцарии.