Pavlyuchenko "Inter" g‘alvasini bashorat qildi
Moskva "Spartak"ining sobiq hujumchisi Roman Pavlyuchenko Klublar jahon chempionati doirasidagi "Inter" va "Fluminense" o‘rtasidagi o‘yin bo‘yicha taxmin bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Jamoalar turnirning 1/8 final bosqichida yuzma-yuz kelishadi. Pavlyuchenko fikricha, Kristian Kivu boshchiligidagi "Inter" jamoasi g‘alaba qozonib, turnirning chorak finaliga yo‘l oladi. U "Inter"ning g‘alabasiga pul tikishni tavsiya qilmoqda. Mazkur o‘yin 30 iyun kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
Ushbu juftlikning g‘olibi chorak finalda "Manchester Siti" va "Al-Xilol" o‘rtasidagi o‘yinning g‘olibi bilan bellashadi. Bu o‘yinlar klub jahon chempionatining muhim bosqichlarini tashkil etadi va futbol ixlosmandlarini katta qiziqish bilan kuzatishga chorlaydi.

Павлюченко предсказал победу "Интера"
Бывший нападающий московского "Спартака" Роман Павлюченко сделал прогноз на матч между "Интером" и "Флуминенсе" в рамках клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команды встретятся в 1/8 финала турнира. По мнению Павлюченко, команда "Интер" под руководством Кристиана Киву одержит победу и выйдет в четвертьфинал турнира. Он рекомендует ставить на победу "Интера". Этот матч начнется 30 июня в 22:00 по московскому времени.
Победитель этой пары встретится в четвертьфинале с победителем матча между "Манчестер Сити" и "Аль-Хилол". Эти матчи составляют важные этапы клубного чемпионата мира и призывают футбольных болельщиков с большим интересом следить за событиями.
Павлюченко высоко оценивает шансы "Интера" и подчеркивает, что у них есть вероятность выхода в следующий этап.