Din Huysen: Muvaffaqiyatim oddiy futbol o‘ynashda
Madridning "Real" jamoasi himoyachisi Din Huysen Klub jahon chempionati doirasidagi "Yuventus"ga qarshi o‘yin oldidan matbuot anjumanida ishtirok etdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu 1/8 final o‘yini 1 iyul kuni bo‘lib o‘tadi. Huysen jamoa o‘yinga tayyor ekanligini va g‘alaba qozonishga qodirligini ta’kidladi. U o‘z fikriga ko‘ra, atrofdagilarning mulohazalariga ahamiyat bermasligini, diqqatini faqat o‘yinga qaratganini bildirdi.
Uning maqsadi o‘yinga yaxshi jismoniy holatda kelish va o‘z vazifasini bajarish ekan. Futbolchining aytishicha, uning muvaffaqiyati soddalikda, u shunchaki futbol o‘ynamoqda.
Huysen odamlar uning o‘sishini ko‘rib quvonayotganidan mamnun, lekin hali rivojlanishi uchun imkonlar borligini tan oldi. Shuningdek, u "Real" o‘yinchilari uchun musobaqada o‘z sha’nini himoya qilish va g‘alaba qozonish istagi e’lon qilingan mukofotlardan ham muhimroq ekanligini ta’kidladi. Bu jamoaning asosiy motivatsiyasi sifatida ko‘rilmoqda.
Din Huysen o‘z jamoasining yuksalishini davom ettirishga intilishini va har bir o‘yinda bor kuchini sarflashini aytdi. Ular mazkur musobaqada muvaffaqiyatli ishtirok etish uchun barcha imkoniyatlarni ishga solishga tayyor.

Дин Хуисен: Мой успех в простой игре в футбол
Защитник мадридского "Реала" Дин Хуисен принял участие в пресс-конференции перед матчем против "Ювентуса" в рамках клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот матч 1/8 финала состоится 1 июля. Хуисен отметил, что команда готова к игре и способна на победу. По его словам, он не обращает внимания на мнения окружающих и сосредоточен только на игре.
Его цель - прийти на матч в хорошей физической форме и выполнить свою задачу. По словам футболиста, его успех заключается в простоте, он просто играет в футбол.
Хуисен рад, что люди радуются его росту, но признал, что у него еще есть возможности для развития. Он также подчеркнул, что для игроков "Реала" защита своей чести в турнире и стремление к победе важнее объявленных наград. Это рассматривается как основная мотивация команды.
Дин Хуисен сказал, что его команда стремится продолжать свой рост и выкладываться на полную мощность в каждой игре. Они готовы использовать все возможности для успешного участия в этом турнире.