Real va Yuventus o‘rtasida 1/8 final o‘yini boshlanadi
Bugun, 1 iyul kuni futbol bo‘yicha Jahon klub chempionatida 1/8 final bosqichi doirasida navbatdagi o‘yin o‘tkaziladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuvda Madridning "Real" klubi hamda Italiya jamoasi "Yuventus" maydonga tushadi. Bukmekerlik kompaniyalari tahlillariga ko‘ra, asosiy vaqtda "Real" jamoasining g‘alaba qozonish ehtimoli 58,4 foizni tashkil etadi.
"Yuventus" g‘alabasi uchun esa 17,2 foiz imkoniyat ko‘rilmoqda. Asosiy vaqt yakunida durang bo‘lish ehtimoli esa 24,4 foiz atrofida baholanmoqda.
Keyingi bosqich - chorak finalga chiqish imkoniyati haqida so‘z yuritilsa, mutaxassislar "Real"ning bundan keyingi o‘yinda ishtiroki 72,9 foizga tengligini aytishmoqda. "Yuventus" esa chorak finalga chiqish imkoniyati 27,1 foiz deb baholangan.
Ushbu qiziqarli o‘yinning jonli translyatsiyasi portalimzda taqdim etiladi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
Futbol ishqibozlari uchun bu uchrashuv katta qiziqish uyg‘otishi kutilmoqda. Har ikki jamoa ham o‘z imkoniyatlarini namoyish etishga intiladi, shuning uchun raqobat qiziqarli kechishi kutilmoqda.

Начнется матч 1/8 финала между Реалом и Ювентусом
Сегодня, 1 июля, в рамках 1/8 финала чемпионата мира по футболу среди клубов пройдет очередная игра. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В этой встрече на поле выйдут мадридский "Реал" и итальянская команда "Ювентус". По анализам букмекерских компаний, вероятность победы команды "Реал" в основное время составляет 58,4 процента.
Вероятность победы "Ювентуса" оценивается в 17,2 процента. Вероятность ничьей по окончании основного времени составляет около 24,4 процента.
Если говорить о шансах на выход в следующий этап - четвертьфинал, специалисты утверждают, что участие "Реала" в следующей игре составляет 72,9 процента. Шансы "Ювентуса" на выход в четвертьфинал оценены в 27,1 процента.
Живая трансляция этой интересной игры будет представлена на нашем портале. Игра начнется в 22:00 по московскому времени.
Для футбольных болельщиков эта встреча ожидается с большим интересом. Обе команды будут стремиться продемонстрировать свои возможности, поэтому конкуренция обещает быть интересной.