Dyumfris kelajagi haqida ochiqchasiga gapirmadi
Milanning "Inter" jamoasi himoyachisi Denzel Dyumfris kelajagi haqida savollarga javob berishdan bosh tortdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Live efir davomida futbolchiga Kataloniya jurnalisti Jijer Romero qo‘ng‘iroq qildi va "Barselona"ga o‘tishi haqidagi mish-mishlar to‘g‘risida to‘g‘ridan-to‘g‘ri savol berdi. "Dasturda dam olyapman, shu sababli gapira olmayman.
Uzr, qo‘ng‘irog‘ingiz uchun rahmat. Xayr," — deb javob qaytardi Dyumfris.
2024/2025 yilgi mavsumda niderlandlik futbolchi barcha musobaqalarda 47 ta o‘yinda maydonga tushib, 11 ta gol urdi va 6 ta golga uzatma berdi. 29 yoshli futbolchining "Neradzurri" bilan amaldagi shartnomasi 2028 yil 30 iyungacha amal qiladi.

Дюмфрис не стал открыто говорить о своем будущем
Защитник миланского "Интера" Денцель Дюмфрис отказался отвечать на вопросы о своем будущем. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Во время прямого эфира футболисту позвонил каталонский журналист Хихер Ромеро и задал прямой вопрос о слухах о переходе в "Барселону". "Я отдыхаю в программе, поэтому не могу говорить.
Извините, спасибо за ваш звонок. До свидания," — ответил Дюмфрис.
В сезоне 2024/2025 года нидерландский футболист провел 47 матчей во всех турнирах, забил 11 голов и отдал 6 голевых передач. Контракт 29-летнего футболиста с "Нерадзурри" действует до 30 июня 2028 года.