Al-Hilal Fluminense ustidan g‘alaba qozonishi kutilmoqda
Ushbu o‘yinga oid fikrlarini Rossiya terma jamoasining sobiq hujumchisi Pavel Pogrebnyak bildirdi. Pogrebnyakning so‘zlariga ko‘ra, Al-Hilal jamoasida yuqori saviyadagi futbolchilar bor.
Ular hujumda kreativlik va himoyada agressiyaga ega. Braziliya vakillari uchun imkoniyatlar kam.
Shuning uchun u Al-Hilal jamoasining g‘alabasiga pul tikmoqda, deb ta’kidladi Pogrebnyak. Fluminense va Al-Hilal o‘rtasidagi uchrashuv bugun, 4 iyun kuni bo‘lib o‘tadi.
O‘yinning start shiri Moskva vaqti bilan soat 22:00da yangraydi. Ushbu o‘yin matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida mavjud bo‘ladi.
Ushbu bahs katta qiziqish bilan kutilyapti va futbol ishqibozlari uchun muhim voqea hisoblanadi. Jamoalar o‘z kuchini sinab ko‘rishadi va eng yaxshisi musobaqada davom etadi.

Ожидается, что Аль-Хилал одержит победу над Флуминенсе
В четвертьфинале клубного чемпионата мира 2025 года бразильский клуб Флуминенсе встретится с командой Аль-Хилал из Саудовской Аравии. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Своё мнение об этой игре высказал бывший нападающий сборной России Павел Погребняк. По словам Погребняка, в команде Аль-Хилал есть футболисты высокого уровня.
Они обладают креативностью в атаке и агрессией в защите. У представителей Бразилии мало возможностей.
Поэтому он ставит на победу Аль-Хилала, отметил Погребняк. Матч между Флуминенсе и Аль-Хилалом состоится сегодня, 4 июня.
Начало игры прозвучит в 22:00 по московскому времени. Текстовая онлайн-трансляция этого матча будет доступна на сайте Liveresult.ru.
Этот поединок ожидается с большим интересом и считается важным событием для футбольных болельщиков. Команды испытают свои силы, и лучший продолжит участие в турнире.