Palmeiras va Chelsi klub jahon yarim finalida kuch sinashadi
Londonning "Chelsi" hamda Braziliyaning "Palmeiras" jamoalari 2025 yilgi klub jahon chempionati yarim finaliga yo‘l beradigan o‘yinda yuzma-yuz to‘qnash kelishadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu bahs bo‘yicha bashorat bilan Moskva "Spartak" sobiq futbolchisi Yegor Titov o‘rtoqlashdi. Titovning aytishicha, u faol va qiziqarli futbol bo‘lishini kutmoqda.
U gol ko‘p bo‘lishini taxmin qilib, har ikki jamoa gol urishini va umumiy gollar sonining uchdan ko‘p bo‘lishini bashorat qilmoqda. Shuningdek, "Chelsi" o‘z o‘yinini yaxshi olib borishi mumkin, hatto g‘alaba qo‘lida bo‘lsa ham, ehtiyotkor o‘ynashga tayyor ekani ta’kidlandi.
"Palmeiras" va "Chelsi" o‘rtasidagi o‘yin 4 iyuldan 5 iyulga o‘tgan tun davomida bo‘lib o‘tadi. Musobaqa boshlanish qistani Moskva vaqti bilan soat 04:00 da o‘qiladi.
Ushbu uchrashuvning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida taqdim etiladi. Ushbu o‘yin futbol ixlosmandlari uchun katta qiziqish uyg‘otadi va jamoalar o‘z kuchini sinab ko‘rish imkoniyatini qo‘lga kiritadi.

Палмейрас и Челси клуб в полуфинале чемпионата мира будут соревноваться
Лондонский "Челси" и бразильская команда "Палмейрас" встретятся лицом к лицу в игре, которая приведет к полуфиналу клубного чемпионата мира 2025 года. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прогноз по этому матчу сделал бывший футболист московского "Спартака" Егор Титов. По словам Титова, он ожидает активного и интересного футбола.
Он предполагает, что будет много голов, и обе команды забьют, а общее количество голов превысит три. Также было отмечено, что "Челси" может хорошо провести свою игру, даже если победа будет у них в руках, они готовы играть осторожно.
Игра между "Палмейрас" и "Челси" состоится с 4 на 5 июля. Начало соревнования запланировано на 04:00 по московскому времени.
Текстовая онлайн-трансляция этого матча будет представлена на сайте Liveresult.ru. Эта игра вызовет большой интерес у футбольных болельщиков, и команды получат возможность испытать свои силы.