PSJ va Bavariya o‘rtasidagi bahsda ko‘p gol bo‘ladi
Futbol sharhlovchisi Aleksey Andronov 2025 yilgi klub jahon chempionati chorak finalida bo‘lib o‘tadigan Fransiyaning PSJ va Myunxenning Bavariya jamoalari o‘rtasidagi bahs haqidagi fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, ushbu o‘yinda gollar bo‘lishiga shubha yo‘q. PSJ jamoasi o‘z o‘yin uslubiga sodiq qolib, hujumga asoslangan o‘yin ko‘rsatadi va har qanday mudofaani sindira oladi.
Bavariyada esa Hary Keyn borligi bu jamoaga qo‘shimcha kuch beradi. Andronov ikki jamoa ham gol urishini va o‘yinda jami gol soni 2,5 dan ko‘p bo‘lishini kutmoqda.
U o‘z fikrlarini «RB Sport» kanaliga bergan intervyusida bayon etdi. Ushbu muhim o‘yin 5 iyul, shanba kuni bo‘lib o‘tadi, boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 19:00da rejalashtirilgan.
O‘yinning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru sayti tomonidan taqdim etiladi. Bu o‘yin muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otadi va jamoalar o‘rtasida kuchli raqobat kutilmoqda.

В матче между ПСЖ и Баварией будет много голов
Футбольный комментатор Алексей Андронов высказал свои мысли о матче между французским ПСЖ и мюнхенской Баварией, который пройдет в четвертьфинале клубного чемпионата мира 2025 года. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, в этой игре не будет сомнений в том, что будут голы. Команда ПСЖ останется верной своему стилю игры и продемонстрирует атакующий футбол, способный сломить любую защиту.
В Баварии же наличие Гарри Кейна придаёт команде дополнительную силу. Андронов ожидает, что обе команды забьют и общее количество голов в матче превысит 2,5.
Он озвучил свои мысли в интервью каналу «RB Sport». Этот важный матч состоится 5 июля, в субботу, начало запланировано на 19:00 по московскому времени.
Текстовая онлайн-трансляция игры будет предоставлена сайтом Liveresult.ru. Этот матч вызовет большой интерес у болельщиков, и ожидается сильная конкуренция между командами.