Luis Enrike PSJning kuchli g‘alabasini ta’kidladi
Fransuzning "Pari Sen-Jermen" klubi bosh murabbiyi Luis Enrike Klub jahon chempionati chorak finalida jamoasining g'alabasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
"PSJ" Myunxenning "Bavariya" klubini 2:0 hisobida mag‘lub etdi. Gollarni Dezire DUE va Usmon Dembel kiritdi.
Luis Enrike o‘tkazilgan o‘yinni kuchli raqibga qarshi kechganini ta’kidladi va natjadan mamnunligini bildirdi. U, shuningdek, "Bavariyada" o‘yin juda yaxshi bo‘lganini, ular g‘alaba qozonishga loyiq ekanligini ta’kidladi.
Pacho qizil kartochka olgani va uning ikkinchi sariq kartochkasi haqida noaniqliklar borligini aytdi. Natijaga qarab xulosa qilish noto‘g‘ri ekanini ta’kidladi.
"Pari Sen-Jermen" ning yarim finaldagi raqibi Madridning "Real" yoki Dortmundning "Borussiya" klubi bo‘ladi. Ushbu o‘yinlar katta qiziqish bilan kutilyapti, chunki har ikkala jamoa ham yuqori darajada o‘ynaydi.
Luis Enrike va uning shogirdlari yarim finalga chiqish uchun bor imkoniyatlarini ishga solishadi. Jamoa uchun bu musobaqada har bir o‘yin juda muhimdir.

Луис Энрике подчеркнул сильную победу ПСЖ
Главный тренер французского клуба "Пари Сен-Жермен" Луис Энрике высказался о победе своей команды в четвертьфинале клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
"ПСЖ" одержал победу над мюнхенской "Баварией" со счетом 2:0. Голы забили Дезире ДУЭ и Усман Дембеле.
Луис Энрике отметил, что проведенный матч прошел против сильного соперника и выразил удовлетворение результатом. Он также подчеркнул, что игра "Баварии" была очень хорошей, и они заслуживали победы.
Пачо сказал, что есть неопределенности по поводу красной карточки и его второй желтой карточки. Он отметил, что делать выводы по результату неправильно.
Соперником "Пари Сен-Жермен" в полуфинале станет мадридский "Реал" или дортмундская "Боруссия". Эти матчи ожидаются с большим интересом, так как обе команды играют на высоком уровне.
Луис Энрике и его подопечные будут использовать все свои возможности для выхода в полуфинал. Для команды каждый матч в этом турнире очень важен.