Garsiya: PSJ bilan o‘yin Chempionlar ligasi finali
Madridning "Real" jamoasi himoyachisi Fran Garsiya klublar o‘rtasidagi jahon chempionati chorak finalida Dortmundning "Borussiya" jamoasiga qarshi o‘tkazilgan o‘yindan keyin jurnalistlar bilan suhbatlashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U finalga chiqishdan tashqari jamoaning umumiy o‘yinidan ham mamnun ekanligini bildirdi. Oldinda "PSJ"ga qarshi o‘yin borligini aytgan himoyachi bu bahs Chempionlar ligasi finali kabi muhim ekanini ta’kidladi.
Parijliklar hozir yaxshi holatda bo‘lsa-da, ularning jamoasi ham kuchli ekan. Garsiya jamoa ruhini saqlab qolish va finalga chiqish uchun harakat qilishlari zarurligini aytdi.
"Real" jamoasi "Borussiya"ni 3:2 hisobida mag‘lub etdi. Madridliklar va "PSJ" o‘rtasidagi yarim final uchrashuvi 9 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00da boshlanadi.
Ushbu o‘yin katta qiziqish bilan kutilyapti, chunki ikkala jamoa ham yuqori darajada o‘ynaydi va finalga yo‘l olish uchun barcha imkoniyatlarni ishga soladi.

Гарсия: Игра с ПСЖ в финале Лиги чемпионов
Защитник мадридского "Реала" Фран Гарсия пообщался с журналистами после матча против дортмундской "Боруссии" в четвертьфинале клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он также отметил, что доволен общей игрой команды, помимо выхода в финал. Защитник сказал, что впереди игра с "ПСЖ", которая является такой же важной, как финал Лиги чемпионов.
Хотя парижане сейчас в хорошей форме, их команда тоже сильна. Гарсия подчеркнул, что необходимо сохранить командный дух и постараться выйти в финал.
Команда "Реал" одержала победу над "Боруссией" со счетом 3:2. Полуфинальный матч между мадридцами и "ПСЖ" начнется 9 июля в 22:00 по московскому времени.
Эта игра ожидается с большим интересом, так как обе команды будут играть на высоком уровне и задействуют все возможности для выхода в финал.