Dodo «Fiorentina»dan «Milan»ga o‘tishi mumkin
«Fiorentina» jamoasining himoyachisi Dodo faoliyatini «Milan» klubida davom ettirishi mumkin. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda jurnalist Sebastiano Sarno xabar bermoqda. Hozircha klublar o‘rtasida rasmiy kelishuvga erishilmagan, ammo bugun muhim uchrashuv bo‘lib o‘tadi.
Ushbu uchrashuv futbolchining «Milan»ga o‘tishini yaqinlashtirishi mumkin. 2024/25 yilgi mavsumda Dodo barcha musobaqalarni hisobga olgan holda 46 o‘yinda maydonga tushdi va 6 ta golga uzatma berdi.
26 yoshli braziliyalik futbolchining «Fiorentina» bilan amaldagi shartnomasi 2027 yilgacha mo‘ljallangan. Transfermarkt ma’lumotlariga ko‘ra, uning bozor qiymati 24 million yevro atrofida baholanmoqda.

Додо может перейти из «Фиорентины» в «Милан»
Защитник команды «Фиорентина» Додо может продолжить свою карьеру в клубе «Милан». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщает журналист Себастьяно Сарно. Пока между клубами не достигнуто официального соглашения, однако сегодня состоится важная встреча.
Эта встреча может приблизить переход игрока в «Милан». В сезоне 2024/25 Додо провел 46 матчей во всех турнирах и сделал 6 голевых передач.
Контракт 26-летнего бразильского футболиста с «Фиорентиной» рассчитан до 2027 года. Согласно данным Transfermarkt, его рыночная стоимость оценивается примерно в 24 миллиона евро.