Pavlyuchenko Fluminense finalga chiqadi dedi
Dunyo klub chempionati finaliga birinchi yo‘llanmani seshanba kuni “Fluminense” va “Chelsi” jamoalari o‘rtasidagi o‘yinda aniqlanadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Sobiq “Spartak” futbolchisi Roman Pavlyuchenko ushbu o‘yinga oid o‘z fikrini bildirdi. U AQShda o‘tkazilayotgan musobaqa finalida Braziliya jamoasi g‘alaba qozonishiga ishonadi.
“Fluminense” o‘zining raqiblari bilan raqobatlashishga tayyorligini ko‘rsatdi, jamoa himoyadan yaxshi o‘ynaydi. “Chelsi” uchun oson bo‘lmaydi.
Men kutilmagan natija yuz berishiga ishonaman va “Fluminense”ning g‘alabasiga pul tikaman, deydi Pavlyuchenko “VseProSport”ga bergan intervyusida. “Fluminense” va “Chelsi” o‘rtasidagi o‘yin 8 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
O‘yinni to‘liq kuzatish uchun LiveResult portali orqali matnli translyatsiya mavjud bo‘ladi. Ushbu o‘yinda g‘olib chiqqan jamoa finalda “PSJ” yoki “Real” jamoalaridan biri bilan bahs yuritadi.

Павлюченко сказал, что Флуминенсе выйдет в финал
Первую путевку в финал клубного чемпионата мира определят во вторник в матче между командами «Флуминенсе» и «Челси». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Бывший футболист «Спартака» Роман Павлюченко высказал свое мнение об этом матче. Он верит, что бразильская команда одержит победу в финале турнира, который проходит в США.
«Флуминенсе» продемонстрировала готовность конкурировать с соперниками, команда хорошо играет в защите. «Челси» будет нелегко.
Я верю в неожиданный результат и ставлю на победу «Флуминенсе», - сказал Павлюченко в интервью «VseProSport». Матч между «Флуминенсе» и «Челси» начнется 8 июля в 22:00 по московскому времени.
Для полного просмотра матча будет доступна текстовая трансляция на портале LiveResult. Команда, которая победит в этом матче, встретится в финале с одной из команд «ПСЖ» или «Реал».