Radimov: Chelsi Fluminenseni mag‘lub etadi
Sobiq Sankt-Peterburgning Zenit jamoasi va Rossiya terma jamoasi yarim himoyachisi Vladislav Radimov klub jahon chempionati yarim finalining Braziliyaning Fluminense va Londondagi Chelsi jamoalari o‘rtasidagi o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Radimovning ta’kidlashicha, Chelsi jamoasi hozir yaxshi formadadir va hujum chizig‘i juda kuchli taassurot qoldirmoqda. Unga ko‘ra, aniq favorit Chelsi hisoblanadi.
Londondiklar asosiy vaqtda g‘alaba qozonadi va Fluminense jamoasi ham gol uradi, degan fikrni Radimov RB Sport nashriga ma’lum qilgan. Ushbu o‘yin 8 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
Uchrashuvning batafsil matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru saytidan kuzatish mumkin. Bu o‘yin klub jahon chempionatining muhim bosqichi hisoblanadi va har ikkala jamoa ham yuqori darajada kurash olib boradi.

Радимов: Челси победит Флуминенсе
Бывший полузащитник питерского Зенита и сборной России Владислав Радимов высказал мнение о полуфинальном матче клубного чемпионата мира между бразильским Флуминенсе и лондонским Челси. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Радимова, команда Челси сейчас в хорошей форме, и атакующая линия производит очень сильное впечатление. По его мнению, явным фаворитом является Челси.
Лондонцы победят в основное время, и команда Флуминенсе также забьет гол, заявил Радимов изданию RB Sport. Этот матч начнется 8 июля в 22:00 по московскому времени.
Подробную текстовую онлайн-трансляцию встречи можно будет следить на сайте Liveresult.ru. Этот матч является важным этапом клубного чемпионата мира, и обе команды будут бороться на высоком уровне.