Titov: Fluminense va Chelsi o‘yini 1:1 yakunlanadi
Sobiq Moskva “Spartak” jamoasi va Rossiya milliy terma jamoasi futbolchisi Yegor Titov 2025 yilgi klub jahon chempionati yarim finalida bo‘lib o‘tadigan “Fluminense” hamda “Chelsi” jamoalari o‘rtasidagi o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘yinda har ikkala jamoa gol urishini taxmin qildi va asosiy vaqt yakunida hisob 1:1 bo‘lishi eng ehtimoliy natija ekanligini ta’kidladi. Qo‘shimcha vaqtda braziliyalik futbolchilarning chidamliligi qiyinlashishini aytdi.
Ushbu o‘yin 8 iyul, seshanba kuni bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi. O‘yinning batafsil matnli onlayn translyatsiyasini Liveresult.ru saytida kuzatish mumkin bo‘ladi.
Mutaxassisning fikriga ko‘ra, bu uchrashuv juda qiziqarli va jiddiy kechishi kutilmoqda. Futbol ixlosmandlari uchun muhim voqea sanaladi.

Титов: Игра Флуминенсе и Челси завершится со счетом 1:1
Бывший игрок московского «Спартака» и сборной России по футболу Егор Титов высказал свои мысли о матче между командами «Флуминенсе» и «Челси», который пройдет в полуфинале клубного чемпионата мира 2025 года. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он предположил, что обе команды забьют голы в игре и отметил, что наиболее вероятный результат на конец основного времени — 1:1. Он также сказал, что в дополнительное время бразильским футболистам будет сложно.
Этот матч состоится 8 июля, во вторник, и начнется в 22:00 по московскому времени. Подробную текстовую онлайн-трансляцию игры можно будет следить на сайте Liveresult.ru.
По мнению специалиста, ожидается, что встреча будет очень интересной и серьезной. Это событие считается важным для футбольных болельщиков.