Genich: Fluminense va Chelsi o‘yinida kam gol bo‘ladi
Jahon klublar chempionatining birinchi yarim finalida Londonning "Chelsi" jamoasi Braziliyaning "Fluminense" klubi bilan kuch sinashadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yin bo‘yicha bashoratni futbol sharhlovchisi Konstantin Genich bildirdi. Uning fikricha, yarim final o‘yini bo‘lgani uchun ko‘p gol urilmasligi ehtimoli yuqori.
Genichning taxminiga ko‘ra, o‘yinda jami urilgan gollar soni 2,5 tadan kam bo‘ladi. Ushbu so‘zlar "RB Sport" tomonidan keltirilgan.
"Fluminense" va "Chelsi" o‘rtasidagi o‘yin 8 iyul, seshanba kuni bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi. O‘yinning batafsil matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru sayti tomonidan taqdim etiladi.
Ushbu o‘yinda g‘olib bo‘lgan jamoa finalda "PSJ" yoki "Real" bilan bahs yuritadi. Musobaqaning final bosqichi jahon futbolining eng kuchli klublari o‘rtasidagi raqobatga aylanishi kutilmoqda.

Genich: В игре Флуминенсе и Челси будет мало голов
В первом полуфинале клубного чемпионата мира лондонская команда "Челси" будет сражаться с бразильским клубом "Флуминенсе". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прогноз по этому матчу озвучил футбольный комментатор Константин Генич. По его мнению, так как это полуфинальная игра, вероятность того, что будет забито много голов, высока.
По предположению Генича, общее количество забитых голов в матче будет меньше 2,5. Эти слова приведены "RB Sport".
Игра между "Флуминенсе" и "Челси" состоится 8 июля, во вторник, и начнется в 22:00 по московскому времени. Подробная текстовая онлайн-трансляция матча будет предоставлена сайтом Liveresult.ru.
Команда, победившая в этом матче, будет сражаться в финале с "ПСЖ" или "Реалом". Ожидается, что финальная стадия турнира станет соревнованием между сильнейшими клубами мирового футбола.