Andronov Fluminense va Chelsi o‘yinini tahlil qildi
Londonning "Chelsi" va Braziliyaning "Fluminense" jamoalari 2025 yilgi klub jahon chempionati yarim final bosqichida o‘zaro bahs olib boradi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga futbol sharhlovchisi Aleksey Andronov o‘z fikrini bildirdi. Andronovning ta’kidlashicha, "ikkala jamoa ham gol uradi" degan variant ayni muddao uchun to‘g‘ri keladi.
U yarim final o‘yini bo‘lishiga qaramay, himoyaviy futbolni kutmaydi va gol ko‘rishni istaydi. Bu fikr "RB Sport" tomonidan yetkazildi.
"Fluminense" va "Chelsi" o‘rtasidagi o‘yin joriy yilning 8 iyul kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi.
Ushbu bahsning g‘olibi finalda "Real" yoki "PSJ" jamoalaridan biriga qarshi maydonga chiqadi. Shunday qilib, bu o‘yin katta qiziqish bilan kutilyapti va futbol ixlosmandlari uchun muhim voqea hisoblanadi.

Андронов проанализировал игру Флуминенсе и Челси
Лондонский "Челси" и бразильский "Флуминенсе" встретятся в полуфинале клубного чемпионата мира 2025 года. Об этом сообщает Euro-football.ru.
На этот матч высказал свое мнение футбольный комментатор Алексей Андронов. По словам Андронова, вариант "обе команды забьют" подходит как нельзя лучше.
Несмотря на то, что это полуфинал, он не ожидает защитного футбола и хочет увидеть голы. Это мнение было передано "RB Sport".
Игра между "Флуминенсе" и "Челси" состоится 8 июля текущего года. Матч начнется в 22:00 по московскому времени.
Победитель этого поединка выйдет в финал против одной из команд "Реал" или "ПСЖ". Таким образом, этот матч ожидается с большим интересом и является важным событием для футбольных болельщиков.