Anton Miranchuk Rossiyadagi odamlarni sog‘inganini aytdi
Shveytsariyaning Syon klubida yarim himoyachi sifatida o‘ynayotgan Anton Miranchuk Rossiyada eng ko‘p nimani sog‘inganini aytdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘zining so‘zlarida Rossiyada eng ko‘p insonlarni, ya’ni odamlar bilan muloqotni sog‘inganini ta’kidladi. Miranchuk bu haqda Match TV telekanaliga bergan intervyusida gapirdi.
Eslatib o‘tamiz, Anton Miranchuk 2024 yil sentyabr oyidan buyon Syon jamoasida faoliyat yuritmoqda. O‘tgan mavsumda uning jamoasi Shveytsariya chempionatining muntazam bahslarida to‘qqizinchi o‘rinni egalladi.
Shu hafta chorshanba kuni Syon jamoasi Rossiyaning Sankt-Peterburg shahridagi Zenit klubi bilan o‘yin o‘tkazadi. Ushbu uchrashuv Gazprom Arena stadionida, Moskva vaqti bilan soat 19:00da boshlanadi.

Антон Миранчук сказал, что скучает по людям в России
Полузащитник Антон Миранчук, играющий в клубе Сьон в Швейцарии, рассказал, по чем он больше всего скучает в России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что больше всего скучает по людям, то есть по общению с ними. Миранчук об этом сказал в интервью телеканалу Матч ТВ.
Напомним, что Антон Миранчук выступает за команду Сьон с сентября 2024 года. В прошлом сезоне его команда заняла девятое место в регулярных матчах чемпионата Швейцарии.
В эту среду команда Сьон проведет матч с клубом Зенит из Санкт-Петербурга, Россия. Встреча начнется на стадионе Газпром Арена в 19:00 по московскому времени.