Rossiyalik yarim himoyachi, Shveytsariyaning Syon jamoasi o‘yinchisi Anton Miranchuk kelajagi haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U hozirda Syon bilan shartnomasi borligini va yangi ma'lumot yo‘qligini ta’kidladi. Futbolchi o‘zini faqat o‘yinga qaratganini aytdi.
Avvalroq, Moskva jamoalari Dinamo va Spartak Miranchukka qiziqish bildirayotgani haqida xabarlar tarqalgan edi. Shuningdek, Anton Miranchuk do‘stlik uchrashuvi Syon jamoasi uchun qiziqarli bo‘lishini aytdi va klub hozircha eng yaxshi holatda emasligini ta’kidladi.
Rossiyalik jamoaning G‘arbiy Yevropa jamoasi bilan uchrashuvi 9 iyul kuni bo‘lib o‘tadi. O‘yin Moskva vaqti bilan soat 19:00 da boshlanadi.
Bu uchrashuv uch yil ichida ilk marta bo‘lib o‘tadigan shunday o‘yin bo‘ladi. Syon jamoasi hozirgi vaqtda o‘z kuchini to‘liq namoyon eta olish uchun ishlamoqda.
Futbolchilar va murabbiylar jamoani yaxshilashga intilmoqda. Ushbu o‘yin jamoa uchun muhim sinov bo‘ladi.
Shuningdek, Anton Miranchukning so‘zlariga ko‘ra, jamoa hozirgi holatidan chiqib, yaxshilanish ustida ish olib bormoqda. Futbol muxlislari bu uchrashuvni katta qiziqish bilan kutmoqda.

Антон Миранчук рассказал о своем будущем в команде Сьон
Российский полузащитник, игрок швейцарской команды Сьон Антон Миранчук высказал свои мысли о будущем. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что у него сейчас есть контракт с Сьоном и нет новой информации. Футболист сказал, что сосредоточен только на игре.
Ранее появились сообщения о том, что московские команды Динамо и Спартак проявляют интерес к Миранчуку. Также Антон Миранчук сказал, что товарищеский матч будет интересным для команды Сьон и отметил, что клуб сейчас не в лучшем состоянии.
Матч российской команды с командой Западной Европы состоится 9 июля. Игра начнется в 19:00 по московскому времени.
Этот матч станет первой такой игрой за три года. Команда Сьон в настоящее время работает над тем, чтобы полностью продемонстрировать свои силы.
Футболисты и тренеры стремятся улучшить команду. Эта игра станет важным испытанием для команды.
Также, по словам Антона Миранчука, команда работает над улучшением, выходя из текущего состояния. Футбольные болельщики с большим интересом ждут эту встречу.