Spertsyan: Superkubokda chempionlik hisini qaytarmoqchimiz
Krasnodar jamoasining yarim himoyachisi Eduard Spertsyan Rossiya OLIMPBET Superkubogi doirasida Moskva shahrining CSKA jamoasi bilan bo‘lib o‘tadigan o‘yinga oid fikrlarini bildirib o‘tdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Futbolchi Matc TV telekanaliga bergan intervyusida, jamoada ma'lum darajada ishonch borligini ta'kidladi. Ularning asosiy maqsadi Superkubokni qo‘lga kiritish ekanligi, shuningdek, oldingi chempionlikdan kelgan his-tuyg‘ularni takrorlash istagi mavjudligi haqida gapirdi.
Eslatib o‘tamiz, Krasnodar va Moskva CSKA jamoalari o‘rtasidagi uchrashuv 12 iyul, shanba kuni, Qozon shahridagi stadionda bo‘lib o‘tadi. O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 18:00da belgilangan.
O‘tgan mavsumda Krasnodar Rossiya Premer-ligasining chempioni bo‘lgan bo‘lsa, CSKA jamoasi mamlakat kubogini qo‘lga kiritib, chempionatni uchinchi o‘rinda yakunlagan. Ushbu uchrashuv muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otmoqda va jamoalar o‘zaro kuch sinashga tayyor turibdi.

Spertsyan: Мы хотим вернуть чувство чемпионства в Суперкубке
Полузащитник команды Краснодар Эдуард Спертсян поделился своими мыслями о предстоящем матче в рамках Российского Суперкубка OLIMPBET против команды ЦСКА из Москвы. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Футболист в интервью телеканалу Матч ТВ отметил, что в команде есть определенная уверенность. Он рассказал, что их главная цель — завоевать Суперкубок, а также существует желание повторить чувства, связанные с предыдущим чемпионством.
Напомним, что встреча между командами Краснодар и ЦСКА из Москвы состоится 12 июля, в субботу, на стадионе в Казани. Время начала матча назначено на 18:00 по московскому времени.
В прошлом сезоне Краснодар стал чемпионом Российской Премьер-лиги, в то время как команда ЦСКА завоевала Кубок страны и завершила чемпионат на третьем месте. Эта встреча вызывает большой интерес у болельщиков, и команды готовы к соперничеству.