Masalitin Superkubokda yetakchilar rolini ta’kidladi
Sobiq futbolchi Valeriy Masalitin Rossiya OLIMPBET Superkubogi doirasida CSKA va Krasnodar jamoalari o‘rtasida bo‘ladigan o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, bu mavsumning birinchi rasmiy o‘yini bo‘lib, jamoalar hali o‘z formalariga kirishmagan. Shunday paytda asosiy o‘rin shaxsiy mahoratga berilishi mumkin.
Masalitin Betonmobile.ru saytiga bergan intervyusida ayniqsa CSKA himoyachisi Igor Diveyev hamda Krasnodar jamoasi sardori Eduard Spertsyan ta’sirchan o‘yin ko‘rsatishi mumkinligini ta’kidladi. Mutaxassisning fikricha, bunday yetakchilar o‘yinning natijasiga bevosita ta’sir o‘tkazadi.
Eslatib o‘tamiz, OLIMPBET Superkubogining boshlanishi 12 iyul kuni soat 18:00da Moskva vaqti bilan rejalashtirilgan. Uchrashuv Kazan shahridagi Ak Bars Arena stadionida bo‘lib o‘tadi.
Ushbu musobaqa mavsumning muhim bosqichi hisoblanadi va jamoalar o‘z kuchlarini sinab ko‘radi. Shuning uchun ham muxlislar va mutaxassislar o‘yinga katta qiziqish bilan qaramoqda.

Масалитин подчеркнул роль лидеров в Суперкубке
Бывший футболист Валерий Масалитин высказал свои мысли о предстоящем матче между командами ЦСКА и Краснодар в рамках Суперкубка России OLIMPBET. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, это будет первая официальная игра сезона, и команды еще не вошли в свою форму. В такой момент основное внимание может быть уделено личному мастерству.
В интервью сайту Betonmobile.ru Масалитин особенно отметил, что защитник ЦСКА Игорь Дивеев и капитан команды Краснодар Эдуард Сперцян могут показать впечатляющую игру. По мнению специалиста, такие лидеры непосредственно влияют на результат матча.
Напоминаем, что начало Суперкубка OLIMPBET запланировано на 12 июля в 18:00 по московскому времени. Встреча пройдет на стадионе Ак Барс Арена в Казани.
Этот турнир считается важным этапом сезона, и команды будут проверять свои силы. Поэтому болельщики и специалисты с большим интересом ожидают игру.