Kornauhоv CSKA kuchini darvozabon Akinfeevda ko‘radi
Sobiq Moskva CSKA jamoasi futbolchisi Oleg Kornauhоv Rossiya Superkubogi doirasidagi OLIMPBET o‘yini oldidan Moskva “armiyachilari”ning asosiy ustunligini ta’rifladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Kornauhоv “Match TV” telekanaliga bergan intervyusida ta’kidlashicha, ikkala jamoa tarkibini saqlab qolgan, biroq CSKA jamoasining katta kuchi darvozabon Akinfeevdir. U turnir sovrinlarini qanday yutishni yaxshi biladi.
CSKA Rossiya Kubogining amaldagi sohibi hamda mamlakat chempionatining bronza medali egasi hisoblanadi. “Krasnodar” jamoasi esa mamlakat chempionidir.
Ushbu o‘yin shanba kuni kechqurun Qozon shahrida bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi. O‘yinning matnli translyatsiyasi bizning portaldan taqdim etiladi.
Ushbu uchrashuvda ikki kuchli jamoaning o‘zaro bellashuvi futbol ishqibozlari uchun katta qiziqish uyg‘otadi.

Корнаухов видит силу ЦСКА в вратаре Акинфееве
Бывший игрок московского ЦСКА Олег Корнаухов описал основные преимущества «армейцев» перед игрой за Суперкубок России в рамках OLIMPBET. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Корнаухов в интервью телеканалу «Матч ТВ» отметил, что составы обеих команд остались прежними, однако главной силой команды ЦСКА является вратарь Акинфеев. Он хорошо знает, как выигрывать турниры.
ЦСКА является действующим обладателем Кубка России и бронзовым призером чемпионата страны. Команда «Краснодар» же является чемпионом страны.
Эта игра пройдет в субботу вечером в Казани и начнется в 18:00 по московскому времени. Текстовая трансляция матча будет представлена на нашем портале.