Dani Sebalyos Realni tark etishni o‘ylamoqda
Madridning "Real" jamoasi yarim himoyachisi Dani Sebalyos sobiq klubi — Sevilning "Betis" jamoasiga qaytishi mumkinligi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Sebalyosning so‘zlariga ko‘ra, "Betis" uning uyi hisoblanadi va bu har doim shunday bo‘lib qoladi. U jamoa eshiklari unga har doim ochiq bo‘lishini umid qilmoqda.
Dani bu hafta o‘z kelajagi haqida muzokaralar o‘tkazmoqchi, hozircha esa hech qanday uchrashuv bo‘lmaganini ta’kidladi. Sebalyos "Betis" akademiyasida tarbiyalangan bo‘lib, 2014 yildan 2017 yilgacha aynan shu jamoada o‘ynagan.
Hozirda 28 yoshda bo‘lgan futbolchining "Real" bilan amaldagi shartnomasi 2027 yilning iyun oyigacha mo‘ljallangan. Uning bozor qiymati taxminan o‘n million yevroga baholanmoqda.
Sebalyosning fikr-mulohazalari MadridZone ijtimoiy tarmoqlarida keng tarqaldi. Futbolchining kelajakdagi harakatlari muxlislar tomonidan diqqat bilan kuzatilmoqda.

Дани Себальос подумывает покинуть Реал
Полузащитник мадридского "Реала" Дани Себальос высказал мнение о том, что он может вернуться в свой бывший клуб — "Бетис" из Севильи. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Себальоса, "Бетис" является его домом, и это всегда будет так. Он надеется, что двери клуба всегда будут для него открыты.
Дани хочет провести переговоры о своем будущем на этой неделе, но пока не было никаких встреч. Себальос воспитан в академии "Бетиса" и играл именно в этом клубе с 2014 по 2017 год.
В настоящее время 28-летний футболист имеет действующий контракт с "Реалом" до июня 2027 года. Его рыночная стоимость оценивается примерно в десять миллионов евро.
Мнения Себальоса широко обсуждаются в социальных сетях MadridZone. Будущие действия футболиста внимательно отслеживаются болельщиками.