Melyoshin: Moreno hissiyotli, talabchan murabbiy
«Sochi» jamoasining hujumchisi Pavel Melyoshin klub bosh murabbiyi Robert Moreno haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U murabbiy juda talabchan ekanligini ta’kidladi. Murabbiyning aniq g‘oyalari bor va jamoa ularga amal qilishi shart.
Agar bu amalga oshmasa, murabbiy tanbeh beradi. Melyoshinning so‘zlariga ko‘ra, Robert Moreno hissiyotlarga boy va ba’zida ovozini ko‘targani ham bo‘ladi.
Shuningdek, «Sochi» jamoasi Rossiya Premer-ligasida yangi mavsumni o‘tkazadi. Klub bir yil davomida yuqori divizionda ishtirok etmagan edi.
O‘tgan mavsumda ular Rossiyaning ikkinchi darajadagi ligasida beshinchi o‘rinni egallab, «Pari NN» jamoasiga qarshi o‘tkazilgan qo‘shimcha o‘yinlarda g‘alaba qozonib, yana yuqori ligaga qaytdi. Yangi mavsumning birinchi turida «Sochi» mehmondagi o‘yinda «Lokomotiv» bilan to‘qnash keladi.
Ushbu o‘yin jamoaning yangi mavsumdagi ilk sinovi bo‘ladi. Klub muxlislari va mutaxassislari bu o‘yinni katta qiziqish bilan kutmoqda.

Мелёшин: Морено эмоциональный, требовательный тренер
Нападающий команды «Сочи» Павел Мелёшин высказал свое мнение о главном тренере клуба Роберте Морено. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что тренер очень требовательный. У тренера есть четкие идеи, и команда должна им следовать.
Если это не выполняется, тренер делает замечание. По словам Мелёшина, Роберт Морено эмоционален и иногда повышает голос.
Также команда «Сочи» проведет новый сезон в Российской Премьер-Лиге. Клуб не участвовал в высшем дивизионе в течение года.
В прошлом сезоне они заняли пятое место во второй лиге России и, одержав победу в дополнительных играх против команды «Пари НН», вернулись в высшую лигу. В первом туре нового сезона «Сочи» встретится с «Локомотивом» в гостевом матче.
Эта игра станет первым испытанием команды в новом сезоне. Болельщики и специалисты клуба с большим интересом ждут эту игру.