Pavlyuchenko Lokomotiv g‘alabasini taxmin qildi
Shanba kuni kechqurun Moskva vaqti bilan soat 18:00 da Premyer-liganing birinchi turidan o‘rin olgan «Lokomotiv» va «Sochi» jamoalari o‘rtasida o‘yin bo‘lib o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu musobaqa natijasi bo‘yicha prognozini Rossiya terma jamoasining sobiq futbolchisi Roman Pavlyuchenko bildirdi. U o‘yinda kutilmagan natijalar bo‘lmasligiga ishonch bildirdi va «Lokomotiv» jamoasining g‘alabasiga tikkanini ta’kidladi.
O‘yinni jonli matn shaklida LiveResult portali orqali kuzatish mumkin bo‘ladi. Shuningdek, eslatib o‘tish joizki, «Sochi» jamoasi bahor oylarida «Pari NN» jamoasiga qarshi o‘tkazilgan pley-off o‘yinlarida g‘alaba qozonib, Premyer-ligaga qaytgan edi.
Shu sababli, ushbu o‘yin yuqori darajada va qiziqarli kechishi kutilmoqda. Tomoshabinlar uchun jamoalarning hozirgi holati va natijalari muhim ahamiyatga ega.
Musobaqa boshlanishidan oldin barcha tayyorgarlik ishlari yakunlandi va o‘yin maydoni tayyor. Har ikki jamoa muxlislari o‘z jamoalarini qo‘llab-quvvatlash uchun maydonga kelishi kutilmoqda.

Павлюченко предсказал победу Локомотива
В субботу вечером в 18:00 по московскому времени пройдет игра между командами «Локомотив» и «Сочи» в рамках первого тура Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Прогноз по результатам этого матча озвучил бывший футболист сборной России Роман Павлюченко. Он выразил уверенность, что в игре не будет неожиданных результатов и отметил, что ставит на победу команды «Локомотив».
Следить за игрой в текстовом формате можно будет через портал LiveResult. Также стоит напомнить, что команда «Сочи» вернулась в Премьер-лигу, одержав победу в плей-офф против команды «Пари НН» весной.
Поэтому ожидается, что эта игра пройдет на высоком уровне и будет интересной. Для зрителей важное значение имеет текущее состояние и результаты команд.
Перед началом соревнования все подготовительные работы завершены, и поле готово. Ожидается, что болельщики обеих команд придут поддержать свои команды.