Kislyak metroni taksiga qaraganda ko‘proq tanlaydi
Moskva CSKA jamoasining yarim himoyachisi Matvey Kislyak Moskva metropolitenini maqtadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U aytishicha, ba’zan taksida yuradi, ammo ko‘proq metropolitenni tanlaydi. Bu juda qulay va ishonchli tizim bo‘lib, soat kabi aniq ishlaydi.
Ilovada ko‘rsatilgan vaqtga muvofiq metroga yetib borish mumkin. Agar o‘z vaqtida chiqilsa, hech qachon kechikish bo‘lmaydi, deb ta’kidladi Kislyak Sports.ru saytiga bergan intervyusida.
Shuningdek, Rossiya Premyer Ligasi yangi mavsumi juma kuni boshlanadi. Mavsumning birinchi o‘yini Moskva «Dinamo» va «Baltika» jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tadi.
CSKA esa chempionlik uchun kurashni dushanba, 21 iyul kuni boshlaydi. Shu kuni armiyachilar jamoasi safarda «Orenburg»ga qarshi maydonga tushadi.

Кисляк предпочитает метро больше, чем такси
Полузащитник московского ЦСКА Матвей Кисляк похвалил московское метро. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он сказал, что иногда ездит на такси, но чаще выбирает метро. Это очень удобная и надежная система, которая работает как часы.
По времени, указанному в приложении, можно успеть на метро. Если выйти вовремя, никогда не будет опозданий, подчеркнул Кисляк в интервью Sports.ru.
Также новый сезон Российской Премьер-Лиги начнется в пятницу. Первый матч сезона пройдет между московским «Динамо» и «Балтикой».
ЦСКА начнет борьбу за чемпионство в понедельник, 21 июля. В этот день армейцы выйдут на поле против «Оренбурга» в гостях.