Spartak himoyani kuchaytirish uchun Kaseresni ko‘rib chiqmoqda
Moskva jamoasi Spartak o‘z tarkibini kuchaytirish ustida ishlamoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Klubning asosiy vazifalaridan biri himoya chizig‘ini mustahkamlashdir. Himoya chizig‘ini yaxshilash maqsadida bir qator nomzodlar ko‘rib chiqilmoqda.
Shu jumladan, Spartak himoya bo‘yicha kuchli o‘yinchini jalb etmoqchi. Kuchaytirish uchun nomzodlardan biri sifatida Sebastyan Kaseres tilga olinmoqda.
U Meksika klubi Amerika va Urugvay milliy terma jamoasi futbolchisi hisoblanadi. Kaseres 25 yoshda bo‘lib, markaziy himoyachi pozitsiyasida o‘ynaydi.
Mashhur Transfermarkt portali uning bozor qiymatini 5 million yevro deb baholagan. Yangi Rossiya chempionatining birinchi o‘yini Spartak uchun 19 iyul, shanba kuni bo‘lib o‘tadi.

Спартак рассматривает Касереса для усиления защиты
Московская команда Спартак работает над усилением своего состава. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Одной из основных задач клуба является укрепление защитной линии. Для улучшения защиты рассматривается ряд кандидатов.
В частности, Спартак хочет привлечь сильного защитника. В числе кандидатов упоминается Себастьян Касерес.
Он является игроком мексиканского клуба Америка и национальной сборной Уругвая. Касерес 25 лет и играет на позиции центрального защитника.
Популярный портал Transfermarkt оценил его рыночную стоимость в 5 миллионов евро. Первый матч нового чемпионата России для Спартака пройдет 19 июля, в субботу.
Они выйдут на поле против команды Динамо из города Дахокала. Команда Спартак нацелена на укрепление защиты и достижение хороших результатов в новом сезоне.