Erling Xoland uzoq vaqtdan beri Italiyani juda yaxshi ko‘rishini yashirmaydi va hozirda ta'tilini aynan ushbu mamlakatda o‘tkazmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu safar Xoland Italiya poytaxti Rim shahriga tashrif buyurishga qaror qildi. Uning ijtimoiy tarmoqlardagi postlari bunga dalolat beradi.
Erling bilan birga Italiya go‘zalliklaridan uning kelini Izabel Xaugsend ham bahramand bo‘lmoqda. Norvegiyalik hujumchi Rimning mashhur diqqatga sazovor joylarini, jumladan «Trevi» favvorasini ham ziyorat qildi.
Xoland o‘zining yozgi ta’tilidan katta zavq olayotganini ta’kidladi va Rimni dunyodagi eng chiroyli shaharlar qatoriga kiritdi. U Italiya taomlarini juda yoqtirishini, bu yoz davomida ulardan bahramand bo‘layotganini aytdi.
Erling Xoland 2022 yildan beri Angliyaning «Manchester Siti» jamoasi sharafini himoya qilib kelmoqda. Uning Italiyaga bo‘lgan muhabbati va shu yerda o‘tkazayotgan dam olishlari muxlislar orasida katta qiziqish uyg‘otmoqda.

Эрлинг Холанд наслаждается летними каникулами в Риме
Эрлинг Холанд давно не скрывает своей любви к Италии и сейчас проводит отпуск именно в этой стране. Об этом сообщает Euro-football.ru.
На этот раз Холанд решил посетить столицу Италии, город Рим. Его посты в социальных сетях это подтверждают.
Вместе с Эрлингом красотами Италии наслаждается его невеста Изабель Хаугенд. Норвежский нападающий также посетил знаменитые достопримечательности Рима, включая фонтан «Треви».
Холанд отметил, что получает огромное удовольствие от своего летнего отпуска и включил Рим в число самых красивых городов мира. Он сказал, что очень любит итальянскую кухню и наслаждается ею этим летом.
Эрлинг Холанд защищает честь английской команды «Манчестер Сити» с 2022 года. Его любовь к Италии и отдых здесь вызывает большой интерес среди фанатов.