Mostovoy: Pari NN - Krasnodar o‘yini 1:2 tugaydi
Yakshanba kuni Krasnodar jamoasi Premyer liga chempionlik unvonini himoya qilishni boshlaydi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Murad Musayev boshqaruvidagi jamoa mezbon bo‘lgan Pari NN jamoasiga qarshi safarda o‘yin o‘tkazadi. Ushbu o‘yin Qozon shahrida bo‘lib o‘tadi, chunki Nizhniy Novgorod stadionida ta’mirlash ishlari olib borilmoqda.
Rossiya terma jamoasining sobiq futbolchisi Aleksandr Mostovoy o‘yinning aniq hisobini bashorat qildi. U Krasnodar jamoasining mavsumni uch ochko bilan boshlash ehtimoli yuqori ekanligini ta’kidladi.
Shuningdek, ular Superkubokdagi mag‘lubiyatdan keyin yanada kuchli motivatsiyaga ega bo‘lishini aytdi. Mostovoyning fikricha, o‘yin 1:2 hisobida tugaydi.
Pari NN va Krasnodar jamoalari o‘rtasidagi o‘yin 20 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 15:30 da boshlanadi. Ushbu o‘yinni matnli translyatsiya orqali kuzatib borish mumkin.

Mostovoy: Пари НН - Краснодар игра закончится 1:2
В воскресенье команда Краснодар начнет защищать титул чемпиона Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команда под руководством Мурада Мусаева проведет выездной матч против хозяев - команды Пари НН. Эта игра пройдет в городе Казань, так как на стадионе Нижнего Новгорода проводятся ремонтные работы.
Бывший футболист сборной России Александр Мостовой предсказал точный счет матча. Он отметил, что у команды Краснодар высокие шансы начать сезон с трех очков.
Также он сказал, что после поражения в Суперкубке у них будет еще более сильная мотивация. По мнению Мостового, игра закончится со счетом 1:2.
Матч между командами Пари НН и Краснодар начнется 20 июля в 15:30 по московскому времени. Эту игру можно будет следить в текстовой трансляции.