Semshov Spartak va Dinamo o‘yinini past gol bilan ko‘radi
Rossiya Premer-ligasining boshlang‘ich turida "Spartak" jamoasi Makhachqala shahrining "Dinamo" jamoasini qabul qiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga taniqli sobiq futbolchi Igor Semshov o‘z taxminini bildirdi. Uning fikricha, "Lukoyl Arena" stadionida ko‘p darvoza ko‘rilmasligi ehtimoli yuqori.
Semshovning aytishicha, o‘yin past natijali bo‘lishi kutilmoqda. Oldingi to‘rtta o‘zaro uchrashuvda hech qachon ikkidan ortiq gol urilmagan.
Shu sababli, u jami gol soni 2,5 dan kam bo‘lishiga tikishni tavsiya qiladi. "Spartak" va Makhachqala "Dinamo" futbolchilari o‘yinning boshlanishiga Moskva vaqti bilan soat 20:30 da start berilishini kutishmoqda.
O‘yinning barcha qiziqarli lahzalari LiveResult saytidagi matnli translyatsiya orqali kuzatib borilishi mumkin. O‘tgan mavsumda Premer-ligada "Spartak" jamoasi to‘rtinchi o‘rinni egallagan.

Семшов увидит игру Спартак и Динамо с низким количеством голов
В стартовом туре Российской Премьер-лиги команда "Спартак" примет команду "Динамо" из Махачкалы. Об этом сообщает Euro-football.ru.
На этот матч известный бывший футболист Игорь Семшов высказал свое предположение. По его мнению, на стадионе "Лукойл Арена" вероятность низкого количества голов высока.
Семшов отметил, что игра ожидается с низким результатом. В предыдущих четырех встречах между командами никогда не было забито более двух голов.
Поэтому он рекомендует ставить на то, что общее количество голов будет меньше 2,5. Футболисты "Спартака" и махачкалинского "Динамо" ожидают начала матча в 20:30 по московскому времени.
Все интересные моменты игры можно будет следить через текстовую трансляцию на сайте LiveResult. В прошлом сезоне команда "Спартак" заняла четвертое место в Премьер-лиге.