Pavlyuchenko Zenit va Rostov o‘yinini taxmin qildi
Yakshanba kuni kechqurun Rossiya chempionatining birinchi turi doirasida "Zenit" jamoasi o‘z maydonida "Rostov" bilan o‘ynaydi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Rossiya terma jamoasining sobiq futbolchisi Roman Pavlyuchenko ushbu o‘yinga oid o‘z taxminini bildirdi. Sobiq Spartak futbolchisi fikricha, Sergey Semak boshqaruvidagi "Zenit" jamoasi aniq va ishonchli g‘alabaga erishadi, ularning ustunligi kamida ikki gol farqi bilan bo‘ladi.
Pavlyuchenko o‘yinchilarning darajasi orasidagi farq katta ekanligini ta’kidladi. Uning fikricha, "Zenit"ga nisbatan -1,5 gol farqi bilan g‘alaba qozonish ehtimoli yuqori.
Ushbu fikr "VseProSport" nashri tomonidan keltirilgan. "Zenit" va "Rostov" o‘rtasidagi uchrashuv 20 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi.
"Gazprom Arena" stadionida bo‘lib o‘tadigan o‘yinni onlayn tarzda LiveResult portali orqali matnli translyatsiya shaklida kuzatish mumkin bo‘ladi. Bu orqali muxlislar maydondagi voqealar bilan doimiy ravishda tanishib borish imkoniga ega bo‘ladi.

Павлюченко предсказал игру Зенита и Ростова
В воскресенье вечером в рамках первого тура чемпионата России команда "Зенит" сыграет на своем поле с "Ростовом". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Бывший футболист сборной России Роман Павлюченко высказал свое предсказание относительно этой игры. По мнению бывшего игрока "Спартака", команда "Зенит" под руководством Сергея Семака добьется четкой и уверенной победы, их преимущество составит как минимум два гола.
Павлюченко отметил, что разница в уровне игроков велика. По его мнению, вероятность победы с разницей в -1,5 гола по отношению к "Зениту" высока.
Это мнение было приведено изданием "VseProSport". Матч между "Зенитом" и "Ростовом" начнется 20 июля в 18:00 по московскому времени.
Игру, которая пройдет на стадионе "Газпром Арена", можно будет наблюдать в онлайн-формате в виде текстовой трансляции на портале LiveResult. Это позволит болельщикам постоянно быть в курсе событий на поле.