Mashhur sharhlovchi Konstantin Genich «Lukoyl Arena» stadionida ishlamoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Shanba kuni Premyer-liganing birinchi turi doirasida «Spartak» va Mahachqala «Dinamo» jamoalari o‘ynaydi. Genich allaqachon «Dinamo» jamoasining yangi futbolkasini sovg‘a sifatida olgan.
Sharhlovchi bu haqdagi suratni o‘zining Telegram kanaliga joylagan. Genich «Mavsumning birinchi sovg‘asi!
Rahmat, Mahachqala» deb yozdi. Rossiya chempionati doirasidagi «Spartak» va Mahachqala «Dinamo» o‘rtasidagi o‘yin Moskva vaqti bilan soat 20:30 da boshlanadi.
O‘yinni batafsil kuzatish uchun LiveResult portalida matnli translyatsiya taqdim etiladi. Bu orqali muxlislar o‘yinning barcha voqealaridan xabardor bo‘lishlari mumkin.

Генич в начале сезона получил футболку «Динамо»
Известный комментатор Константин Генич работает на стадионе «Лукойл Арена». Об этом сообщает Euro-football.ru.
В субботу в рамках первого тура Премьер-лиги сыграют команды «Спартак» и махачкалинское «Динамо». Генич уже получил новую футболку команды «Динамо» в подарок.
Комментатор разместил фотографию об этом в своем Telegram-канале. Генич написал: «Первый подарок сезона!
Спасибо, Махачкала». Игра между «Спартаком» и махачкалинским «Динамо» в рамках чемпионата России начнется в 20:30 по московскому времени.
Для подробного наблюдения за игрой на портале LiveResult будет предоставлена текстовая трансляция. Таким образом, болельщики смогут быть в курсе всех событий матча.