Rudenko Sochi o‘yini tribunasini yuqori baholadi
Yaqinda «Lokomotiv» klubiga qo‘shilgan futbolchi Aleksandr Rudenko Premyer-liga birinchi turida «Sochi»ga qarshi o‘yinda muxlislarning qo‘llab-quvvatlashi haqida o‘z taassurotlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U «RJD Arena» stadionidagi muhitni juda yoqimli deb ta’rifladi. Avvalgi klubidan keyin bunday his-tuyg‘ular uni hayajonga solganini aytdi.
Aleksandr Rudenko shu transfer oynasida «Lokomotiv»ga o‘tgan. Oldinroq u to‘rt mavsum davomida endi faoliyati to‘xtatilgan «Ximki» jamoasida o‘ynagan.
Yangi jamoasida debyut o‘yinda 26 yoshli hujumchi gol urib, shuningdek, golga uzatma bergan. Bu natijalar uning yangi klubdagi imkoniyatlari va jamoaga moslashish darajasini ko‘rsatadi.
Futbolchi o‘zining yangi jamoasidagi faoliyatini davom ettirib, muxlislar oldida yaxshi natijalar ko‘rsatishga intilmoqda. Muxlislarning qo‘llab-quvvatlashi unga yanada kuch beradi va o‘yindagi ishtiyoqini oshiradi.

Руденко высоко оценил трибуну игры в Сочи
Недавно присоединившийся к клубу «Локомотив» футболист Александр Руденко поделился своими впечатлениями о поддержке болельщиков в матче против «Сочи» в первом туре Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он описал атмосферу на стадионе «РЖД Арена» как очень приятную. Он сказал, что такие чувства после предыдущего клуба вызвали у него волнение.
Александр Руденко перешел в «Локомотив» в этом трансферном окне. Ранее он играл в команде «Химки», которая теперь приостановила свою деятельность, на протяжении четырех сезонов.
В дебютном матче за новую команду 26-летний нападающий забил гол и также отдал голевую передачу. Эти результаты показывают его возможности в новом клубе и уровень адаптации к команде.
Футболист стремится продолжать свою карьеру в новой команде и показывать хорошие результаты перед болельщиками. Поддержка болельщиков придаёт ему дополнительную силу и повышает его азарт в игре.