Barrios Rostov ustidan g‘alabani sharhladi
Zenit jamoasining yarim himoyachisi Vilmar Barrios Rostovga qarshi bo‘lib o‘tgan g‘alabali o‘yindan so‘ng o‘z taassurotlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Peterburgliklar 2:1 hisobida imkoniyatni boy bermay, Mateo Kassyerra va Andrey Mostoviyning gollari evaziga kuchli g‘alabaga erishdilar. Barriosning so‘zlariga ko‘ra, o‘yin qiyin kechgan, biroq jamoa g‘alaba qozonishi eng muhimi bo‘lgan.
U g‘alabadan mamnun ekanligini aytdi va endi navbatdagi o‘yinga tayyorgarlik ko‘rishni boshlashini ta’kidladi. Jamoa har bir o‘yinda o‘z ustida ishlashni davom ettiradi.
Yarim himoyachi shuningdek, jamoaning g‘alabaga bo‘lgan chinakam istagi o‘yinning natijasini o‘zgartirishga yordam berganini qayd etdi. Sergey Semak boshchiligidagi jamoa navbatdagi o‘yinini 27 iyul kuni Qozon shahrida Rubin jamoasiga qarshi o‘tkazadi.

Барриос прокомментировал победу над Ростовом
Полузащитник Зенита Вильмар Барриос поделился впечатлениями после победного матча против Ростова. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Петербуржцы одержали уверенную победу со счетом 2:1 благодаря голам Матео Кассьерры и Андрея Мостового. По словам Барриоса, игра была сложной, но главное, что команда одержала победу.
Он отметил, что доволен победой и теперь начнет подготовку к следующему матчу. Команда продолжит работать над собой в каждой игре.
Полузащитник также отметил, что искреннее желание команды победить помогло изменить результат матча. Команда под руководством Сергея Семака проведет следующий матч 27 июля против Рубина в Казани.