Real 2026 yilda Rodrini sotib olmoqchi
Journalist Melchor Ruiz «Real» va «Manchester City» yarim himoyachisi Rodri haqidagi mish-mishlar haqida ma’lumot berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ruizning so‘zlariga ko‘ra, «Real» 2026 yilda «Oltin to‘p» sovrindori hisoblangan Rodrini xarid qilishga tayyorlanmoqda. U «Real» uchun Rodrining asosiy maqsad bo‘lishi 2026 yilda uning tizzasidagi kesilgan bog‘lam jarohatidan to‘liq tiklangandan keyin eng yaxshi shaklga kirishi bilan bog‘liq ekanini ta’kidladi.
Cadena COPE dasturida berilgan intervyuda Ruiz shunday dedi. Rodri hozirda 29 yoshda bo‘lib, Transfermarkt sayti uning qiymatini 110 million yevroga baholagan.
Shuningdek, Rodrining «Manchester City» bilan amaldagi shartnomasi 2027 yil o‘rtalarigacha amal qiladi. Bu ma’lumotlar «Real» jamoasining kelajakdagi rejalari haqida aniq tasavvur beradi va futbol muxlislari uchun qiziqarli yangilik hisoblanadi.

Реал хочет купить Родри в 2026 году
Журналист Мельхор Руис сообщил о слухах, касающихся полузащитника «Реала» и «Манчестер Сити» Родри. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Руиса, «Реал» готовится к покупке Родри, который является обладателем «Золотого мяча», в 2026 году. Он отметил, что основной целью «Реала» является то, чтобы Родри вернулся в свою лучшую форму после полного восстановления от травмы связок колена, полученной в 2026 году.
В интервью, данном в программе Cadena COPE, Руис сказал, что Родри сейчас 29 лет, и сайт Transfermarkt оценивает его стоимость в 110 миллионов евро.
Кроме того, действующий контракт Родри с «Манчестер Сити» действует до середины 2027 года. Эта информация дает четкое представление о будущих планах команды «Реал» и является интересной новостью для футбольных болельщиков.